kGn Servers - BACK! 188.138.90.138:27015

Статус
Затворена за нови мислења.

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Значи, поглупи админи од овие во животов немам сретнато.

Па добро мајка му стара, втор пат ви е ова идиоти едни глупи, влегувам со ник Pho0B1c) направив 7-0 и баниран ?!

Ја знам и „причината„ избушив двајца низ кутии, па КАЈ ДА ПУКАМ КО СТЕ ТАМУ АКО ВЕ УБИВ ЗНАЧИ ДЕКА ИМАМ WH?

И не, не ми треба unban, повеќе јас таму не влегувам, само ме интересира кој ме банира, bama ili addict3d2net?

значи не ти беа само тие двајца што ги избушо низ кутиите тука и другите 5 убијства знаеше точно од каде излеваат и сите ти беа ХШ ,а те гледавме и 2цата ,а за искуство за кантер слободно можам да кажам дека имам ного и дека сум еден од најстарите играчи на кајгана серверот поз
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
^Абе не ве сваќам,па админи сте проверете со amxmodmenu. А не со вака,сте го гледале и направил добар скор и бан. Треба да се поправи тоа. :smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
значи не ти беа само тие двајца што ги избушо низ кутиите тука и другите 5 убијства знаеше точно од каде излеваат и сите ти беа ХШ ,а те гледавме и 2цата ,а за искуство за кантер слободно можам да кажам дека имам ного и дека сум еден од најстарите играчи на кајгана серверот поз
Значи, 4 од другите 5 убиства ми беа, кога ја наместив бомбата, а кантерите идеа од база и еден од долго и јас од горе ги испукав, то е прво. Како второ требаше барем едниот да појди спектатор. Ете тој KinG* шо беше имаше 20-2 скор, па оти него не го баниравте? А за искуство, и најстар играч на планетава во CS 1.6 да си, пак абер немаш. Шо искуство имаш, 1000 сати играње на паблик сервери? А за хш дека ми беа убиствата, и аим да не имав, покрај то шо „имав вх„ или има некоја нова верзија на вх шо ги тепа играчите со хш? :pos:
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Значи, 4 од другите 5 убиства ми беа, кога ја наместив бомбата, а кантерите идеа од база и еден од долго и јас од горе ги испукав, то е прво. Како второ требаше барем едниот да појди спектатор. Ете тој KinG* шо беше имаше 20-2 скор, па оти него не го баниравте? А за искуство, и најстар играч на планетава во CS 1.6 да си, пак абер немаш. Шо искуство имаш, 1000 сати играње на паблик сервери? А за хш дека ми беа убиствата, и аим да не имав, покрај то шо „имав вх„ или има некоја нова верзија на вх шо ги тепа играчите со хш? :pos:
и понапред како што видов донпаскал те киканл поради користење на вх ... така да уживај и ако ти се игре цс на кајгана серверот играј без вх ,а ако не имаш другу сервери играј таму
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Ae влегвајте да се попукаме малце :)

--- надополнето ---

ShuTdown aha! читер невиден,спид хак користи.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
и понапред како што видов донпаскал те киканл поради користење на вх ... така да уживај и ако ти се игре цс на кајгана серверот играј без вх ,а ако не имаш другу сервери играј таму
Абе, умрени едни, на стариот кгн сервер глас не ви се слушаше, сега се излижавте и станавте админи па нешто ми глумиш сега ако сакаш играј ако не не??

Паскал иначе за та грешка нема повеќе админ, алак му го одзеде админот, гледам и ти нешто такво сакаш?
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Абе, умрени едни, на стариот кгн сервер глас не ви се слушаше, сега се излижавте и станавте админи па нешто ми глумиш сега ако сакаш играј ако не не??

Паскал иначе за та грешка нема повеќе админ, алак му го одзеде админот, гледам и ти нешто такво сакаш?
дете ој лечи комплекси да друго место и не ме замари веке ај поздрав
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
No Fear ако имат доказ нема кај да се бега..бар така мислам :toe:
Admin Power :helou:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.665
Не го банирајте No Fear бе, има муда. И админ кога го ставив играше со чит. Се почитува тоа. :pos2:
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
Абе, умрени едни, на стариот кгн сервер глас не ви се слушаше, сега се излижавте и станавте админи па нешто ми глумиш сега ако сакаш играј ако не не??

Паскал иначе за та грешка нема повеќе админ, алак му го одзеде админот, гледам и ти нешто такво сакаш?
1 Никој од нас не го СМУКА КУ,,Т на Алак како тебе ФАКТ е тва
2 На стариот Сервер КГН ти не беше ПРО ни па на овој ке бидеш
3 donPascal има Админ со фул акцес
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
@ Janev
А доказот е? Баш сакам да го видам.. Иначе за Admin Power, бев админ и на стариот и сега сум ;)

@ wot
Не ме издавај бе :pos:

@ Pascal
Со алак немам контактирано едно добри 15-16 месеци, VanCliffe ми прати пп во која пишуваше дека алак те тргнал тебе и ме наместил мене за админ, иако јас не го побарав то од никој.. Ако сакаш и print screen че добијаш..

@ bama
Немам никакви комплекси, get a life.
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Нема темава да се претвори во "Банирани играчи". Дискутирајте што имате за дискусија во врска со серверот, и толку.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom