Kako da go otkacam?

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
znaci na rabota mu kazav i ja lupna vratata si otide i posle pak pocna da mi pishuva i da mi zbori i da place i da se ligavi i da moli i so ti ja znam so se ne i pak mu rekov ne i pak produzuva. i stvarno vishe ne znam so da praam so toj covek????
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
znaci na rabota mu kazav i ja lupna vratata si otide i posle pak pocna da mi pishuva i da mi zbori i da place i da se ligavi i da moli i so ti ja znam so se ne i pak mu rekov ne i pak produzuva. i stvarno vishe ne znam so da praam so toj covek????
Кажи му дека не е твој тип до толку ли не ти текнува
 
A

Aexil Kong

Гостин
Znaes li kako moze devojceto da go dobie vnimanieto koe ocigledno I e poveke od potrebno!?
Ќе го добие вниманието тогаш кога нема да ѝ биде тоа многу битно и да мечтае само по внимание. Ете тогаш вистински ќе го добие, а вака остава слика дека и е потребно внимание, зошто решението на нејзината ситуација барем во денешно време е лесна. Блок на фб, блок на тел. број и крајна опција да пријави во полиција доколку ескалира ситуацијата и тоа е тоа.

Штом таа се уште не го блокирала на фб, а не сака да има ништо со него, притоа и мисли на повикот а не го блокира сместа телефонскиот број и притоа отвара тема на форум како „неискусна“ со давање корпа, не знам што да кажам повеќе, се гледа дека и е многу битно вниманието.
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Ќе го добие вниманието тогаш кога нема да ѝ биде тоа многу битно и да мечтае само по внимание. Ете тогаш вистински ќе го добие, а вака остава слика дека и е потребно внимание, зошто решението на нејзината ситуација барем во денешно време е лесна. Блок на фб, блок на тел. број и крајна опција да пријави во полиција доколку ескалира ситуацијата и тоа е тоа.

Штом таа се уште не го блокирала на фб, а не сака да има ништо со него, притоа и мисли на повикот а не го блокира сместа телефонскиот број и притоа отвара тема на форум како „неискусна“ со давање корпа, не знам што да кажам повеќе.
jas nikogo ne blokiram i ne patam za vnimanie ko so kaza. znaci razgovaram i kazuvam ne i tolku.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom