Kajgana Song Contest #282 Дуо Трио К-15

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.541
Поени од реакции
34.837
Одма другиот ден го офарбав кајчето тегет
впишав на него Јунајт Јунајт Јуроп,
Се маскирав ко тототакотуњо
и реков абе ајмо кајче бесплатно и оваа мојава се подаде:icon_mrgr:

 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.218
Поени од реакции
22.437
Многу убава песна со целосно двосмислен текст.

Коле, колееее ...
Абе дојди ваму што си педер ?!
Абе како да дојдам страв ми е првпат ми е.
Не се плаши, мене ми е голем ама ми е мек како душа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom