- Член од
- 1 јуни 2011
- Мислења
- 25.932
- Поени од реакции
- 41.916
400 ден килограм? Како што разбрав свежо било 750 ден и човек кој го одгледувал го продавал на маркетиВеро Џамбо во маркетот во фрижидерот каде што се печурките, пакуваното овошје и пакуваните салати. Цената беше околу 400 денари.
