Kако се релаксирате?

E

elence*$

Гостин
хмммммм, добра музика, тивка за реласирање... топла купка од кокос особено:pipi:
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.900
Поени од реакции
3.261
Туш, добра книга, омилена музика, готвење, гледање интереснен документарец или трилер, легачење по дома со куп списанија, полноќни муабети со сестра ми и шолја какао, шетање низ парк,пеење...
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.943
Поени од реакции
2.049
Музика, читање, фантазирање...
 
A

Anck-Su-Namun

Гостин
Пуштам музика, ставам слушалки и легнувам на кревет ...ммм... милина

:dj:
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.708
Поени од реакции
808
Мсн + Кајгана Форум + Музика + Grand Billiards = релаксирање :)
 

Lavanda

Модератор
Член од
18 април 2008
Мислења
678
Поени од реакции
65
Nekade na planina, malo drustvo, gitara, ogin......po ubava relaxacija zdravje!
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.672
Слушам музика, или ако сум сам дома, свирам. Ништо не ме опушта повеќе.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.180
Поени од реакции
7.119
Се релаксирам кога ги гледам Манчестер Јунајтед како играт и како победуват! А кога губат ми побелуват влакната на косата!
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.323
Поени од реакции
6.188
So :

1. Gledanje TV ;
2. Slusanje Muzika ;
3. Spienje okolu 4-5 saati (moeto najomileno, bolje nema) ;
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.988
Поени од реакции
188
Ја не се релаксирам,пошто треба нешто да работиш,па после да се релаксираш и да се одмараш.А пошто сум трут,не ми е потребна релаксација и забораив како изгледа тоа.
А могуче е емоционално да се релаксирам со музика.
Или па,коа ќе ме заболи глава од седење пред компјутер,легнуам на кравет и фантазирам.Уствари,коа ќе размислам,фантазирањето отсекогаш ми било најдобра релаксација и целодневна окупација.
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
383
ке седнам на рекорд кај ступчето...и шмекам цури шо поминуваат...ете така се релаксирам. сеа не стално на рекорд знам да сменам локација!...
 
На врв Bottom