jooce.com

BUCH

---
Член од
4 мај 2008
Мислења
616
Поени од реакции
20
Online upload and download kolku sakate
slicno kako virtuelen kompjuter:)

imate i mss :smir::smir::smir:

P.S ako vise imalo vakva tema del:)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Jooce.com е доста практичен сајт.
Башка, основач (или еден од основачите) е Македонец колку што знам.

Секако, сајтот има и македонска верзија.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.366
Поени од реакции
25.096
Jooce.com е доста практичен сајт.
Башка, основач (или еден од основачите) е Македонец колку што знам.
Еден од основачите е Македонец да, ја пронајдов џуси топ пред неколку месеци добра е .
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Алооооооооооооооо, чекајте малку не се лажејте толку со jooce.com
Пред неколку месеци не бев на форум оваа страна од една слика што симнав 2000 вируси :nesvest::nesvest::nesvest::nesvest: полека како и што слевинете ...
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.394
Поени од реакции
7.641
Борче бе, се што лета не се јаде.

Џус, или јас како што го викав Јуции (според едно дете што ми киснеше у нет кафе додека работев) е навистина практичен сајт доколку не поминуваш многу време на својот компјутер или доколку воопшто немаш, па киснеш по нет кафеа/школо/факултет/работа и слично.
Јас се регистрирав поради чатот, највеќе, само во тој погледа многу повеќе ми се допаѓа како е решено тоа на Мибо и го забаталив Џус.
Бај д веј се препорачува за користење а поголеми монитори со поголема резолуција. Или пак ова е само моја навика да работам на 1280х1024 на работа. За дома користам посебни програми за се она што го нуди Џус.
 
Член од
8 август 2007
Мислења
1.541
Поени од реакции
48
Кога се појави, од секаде добиваше пофалби сајтов.
Нешто ко виртуелен десктоп е. Се' што имаш зачувано, од секаде ти е достапно.
Е сеа, не знам дали направија да има и автоматска синхронизација со десктопот. Инаку да, Македонец е еден од основачите.
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Борче бе, се што лета не се јаде.

Џус, или јас како што го викав Јуции (според едно дете што ми киснеше у нет кафе додека работев) е навистина практичен сајт доколку не поминуваш многу време на својот компјутер или доколку воопшто немаш, па киснеш по нет кафеа/школо/факултет/работа и слично.
Јас се регистрирав поради чатот, највеќе, само во тој погледа многу повеќе ми се допаѓа како е решено тоа на Мибо и го забаталив Џус.
Бај д веј се препорачува за користење а поголеми монитори со поголема резолуција. Или пак ова е само моја навика да работам на 1280х1024 на работа. За дома користам посебни програми за се она што го нуди Џус.
Вред брат, ама имам едно другарче кисне нон-стоп таму симнува програми слики и ми се жали многу вирусе примил и му дробил ком исто така и јас на информатика часот тогаш симнав еден фајл за мобилен телефон се побрка компјутерот после слушам професорката го форматирала ... не ми е за то туку некако страх ми е вирусе да не се наполнам ... некој го фалат ама ...
 

BUCH

---
Член од
4 мај 2008
Мислења
616
Поени од реакции
20
epa sega ako drugar ti uploadiral programi so virusi.....:toe:
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Алооооооооооооооо, чекајте малку не се лажејте толку со jooce.com
Пред неколку месеци не бев на форум оваа страна од една слика што симнав 2000 вируси :nesvest::nesvest::nesvest::nesvest: полека како и што слевинете ...
пффффф како може вирус бе хахахахаха :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Ок, бе бране не кажах право на тебе, оти така слушам на сите вирусе ги тепало и право на форматиране ни анти вирус помагало и мене мее чудно шо сака нека е ... у Ку*Ац не одам јас на таа страна и така ... :salut:
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.336
Поени од реакции
2.224
Јус, според мене најдобра страницаа за све, имаш на сите јазици дури и македонски абе неам зборови, тие што мислам вируси ваква работа па ако имаш заштита бе ке ти влезе вирус со анти вирусот го чистиш што има тука тешко :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom