iphone 6+ japan unlock

Член од
1 октомври 2007
Мислења
21
Поени од реакции
8
Здраво, дали може да се направи iphone 6+ ntt docomo japan во neverlock ?
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Здраво, дали може да се направи iphone 6+ ntt docomo japan во neverlock ?
Мислам дека неможе, а и да има сервер ќе биде околу 100-120 долари
може да го возиш со r-sim 10+ и на најнова верзија ...
ако сакаш р-сим пиши на ПП ќе го средиме
 

Kajgana Shop

На врв Bottom