IP Program za PC i android box

Член од
31 декември 2009
Мислења
569
Поени од реакции
142
Software • VAVOO.TV
еве ви многу добар програм со балкански канали и усте многу други странски канали програмов се наплака годисно но мозе и без наплата :))))
упатство
го инсталирате на пц кога ке стиснете кај vavoo.tv ви се појавува тастатура и го менувате само tv vo to знаци треба да биде vavoo.to и се инсталираат програмите.
одма мозе да поцнете со гледанје но на наредното уклуцуванје на програмот ке ви бара да платите месецна преплата само стиснете Е и десно горе back на стрелката и гледајте без пари.
програмите се наогаат во live tv
се надевам помогнав на некој
позз
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.822
Поени од реакции
10.551
1. Зошто темата е отворена во „Хардвер“?
2. Зосто писувас вака?
 
Член од
31 декември 2009
Мислења
569
Поени од реакции
142
zosto sakam vo hardver da ja otvoram i sakam taka da si pisuvam
 
Член од
31 декември 2009
Мислења
569
Поени од реакции
142
Imas na youtube pisi change language on vavoo tv
 
Член од
7 јуни 2014
Мислења
1.053
Поени од реакции
1.176
Software • VAVOO.TV
еве ви многу добар програм со балкански канали и усте многу други странски канали програмов се наплака годисно но мозе и без наплата :))))
упатство
го инсталирате на пц кога ке стиснете кај vavoo.tv ви се појавува тастатура и го менувате само tv vo to знаци треба да биде vavoo.to и се инсталираат програмите.
одма мозе да поцнете со гледанје но на наредното уклуцуванје на програмот ке ви бара да платите месецна преплата само стиснете Е и десно горе back на стрелката и гледајте без пари.
програмите се наогаат во live tv
се надевам помогнав на некој
позз
ја инсталирав и ја користев но сега веќе не сака без да платам да ми пушта, финтата со Е не ми дава резултат само прави нешто како трепнување ама не пушта како на почетокот ако има чаре арно ако не да деинсталирам, инаку си работеше се добра слика и програми како на број така и со квалитет
 
Член од
31 декември 2009
Мислења
569
Поени од реакции
142
So noviot update neke na pc na mob raboti uste kaj mene
 
Член од
21 февруари 2012
Мислења
1.641
Поени од реакции
864
Финтата со Е на ПЦ не функционира.
 

0nline

ЕУ и Нато Антифашист
Член од
8 јануари 2012
Мислења
103
Поени од реакции
58
Ако ви треба на ПЦ да гледате Тв, од Андроид програми, инсталирајте си го Nox v.6.0.7.3 (со верзија: андроид 5), или Memu 5.1 (верзија: андроид 4.4). Постојати и слични програми кои ги немам пробано. Ако знае некој дека работат со понова верзија на андроид , напишете го и името на програмот.
 
Член од
31 декември 2009
Мислења
569
Поени од реакции
142
Kodi program addon livetvserbija ima upatstvo na youtube i obavezno nicke85 lista isto upatstvo na youtube.zakon kanali
 

Kajgana Shop

На врв Bottom