0nline
Поени од реакции
58

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • ВО МУЛТИПОЛАРНИОТ СВЕТ,АГРЕСИЈАТА НА ЕУ И НАТО НА ВОЕНО НЕУТРАЛНИ ЗЕМЈИ(МАКЕДОНИЈА) И НАРОДИ(МАКЕДОНСКИОТ) Е КРИТЕРИУМ ЗА ВЛЕЗ ВО НАТО И ЕУ!
    ВО МУЛТИПОЛАРНИОТ СВЕТ,АГРЕСИЈАТА НА ЕУ И НАТО НА ВОЕНО НЕУТРАЛНИ ЗЕМЈИ(МАКЕДОНИЈА) И НАРОДИ (МАКЕДОНКИОТ) Е КРИТЕРИУМ ЗА ВЛЕЗ ВО НАТО И ЕУ!
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom