Huawei P20 Pro

Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Екстра е. Ти го препорачувам. Единствена маана е што нема Амолед дисплеј.
 
Член од
9 мај 2018
Мислења
1.628
Поени од реакции
2.167
Кочи другар копа. Има случај и матичната кај што му гори. И јас сакав да си земам ама Самсунг си е Самсунг!
 
K

kicodarker

Гостин
Кочи другар копа. Има случај и матичната кај што му гори. И јас сакав да си земам ама Самсунг си е Самсунг!
Многу земјоделска рецензија даде. “Самсунг си е самсунг“ е поранешното “голф си е голф“ пред увозо на крнтии од бугарија.
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.807
Поени од реакции
10.916
Неам про бе, обичниот P20. И гази, не сум имал боље телефон, тие што сакаат плус камера со зум нека си земат Про, мене ми е преголем тој телефон, и да би имал пари на располагање не купувам толкав телефон. P20 обичниот има партали добра камера.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.701
Поени од реакции
24.161
Неам про бе, обичниот P20. И гази, не сум имал боље телефон, тие што сакаат плус камера со зум нека си земат Про, мене ми е преголем тој телефон, и да би имал пари на располагање не купувам толкав телефон. P20 обичниот има партали добра камера.
Мислев дека е про твојот. Мојот е про и нема дискусија за камерата, а засега сум задоволна и од телефонот. Човеков погоре што пишал за Самсунг, Самсунгот кај мене ќе се запалеше кога зборував подолго на телефон, или уклучев video call/игра.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.701
Поени од реакции
24.161
Мислев дека е про твојот. Мојот е про и нема дискусија за камерата, а засега сум задоволна и од телефонот. Човеков погоре што пишал за Самсунг, Самсунгот кај мене ќе се запалеше кога зборував подолго на телефон, или уклучев video call/игра.
Update: После пола година почна да загрева многу. Јес дека и јас дремам по цел ден на видео повик, ама телефонов загрева по првите 10 минути. (n)
 

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.549
Поени од реакции
931
Ако не се замараш што нема слот за Micro SD картица, што нема џек за слушалки тогаш земи.
P20 Pro, има OLED дисплеј иначе.
Види го P30. Има скоро се што P20 Pro има, и OLED дисплеј, и џек за слушалки, и слот за NM Expandable меморија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom