Huawei P20 Pro

Член од
23 јуни 2011
Мислења
8.192
Поени од реакции
2.398
Екстра е. Ти го препорачувам. Единствена маана е што нема Амолед дисплеј.

Член од
9 мај 2018
Мислења
360
Поени од реакции
290
Кочи другар копа. Има случај и матичната кај што му гори. И јас сакав да си земам ама Самсунг си е Самсунг!

K

kicodarker

Гостин
Кочи другар копа. Има случај и матичната кај што му гори. И јас сакав да си земам ама Самсунг си е Самсунг!
Многу земјоделска рецензија даде. “Самсунг си е самсунг“ е поранешното “голф си е голф“ пред увозо на крнтии од бугарија.

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
4.730
Поени од реакции
7.484
Неам про бе, обичниот P20. И гази, не сум имал боље телефон, тие што сакаат плус камера со зум нека си земат Про, мене ми е преголем тој телефон, и да би имал пари на располагање не купувам толкав телефон. P20 обичниот има партали добра камера.

Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.109
Поени од реакции
13.727
Неам про бе, обичниот P20. И гази, не сум имал боље телефон, тие што сакаат плус камера со зум нека си земат Про, мене ми е преголем тој телефон, и да би имал пари на располагање не купувам толкав телефон. P20 обичниот има партали добра камера.
Мислев дека е про твојот. Мојот е про и нема дискусија за камерата, а засега сум задоволна и од телефонот. Човеков погоре што пишал за Самсунг, Самсунгот кај мене ќе се запалеше кога зборував подолго на телефон, или уклучев video call/игра.

На врв Bottom