HoN-Heroes of Newerth

Член од
24 декември 2007
Мислења
384
Поени од реакции
17
ај ако може ПП од кај да ја довнлоадирам и key ако може :toe:
благодарам однапред
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
Во моментов ја данлодирам Може да ми прати некој Кеј преку ПП ОБАВЕЗНО! :helou:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Интересна игра. Тепав 3 од 3 вечер. Ќе ме биде значи XD
 

slobbo

LoneRyder
Член од
16 ноември 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
583
ај ако има некој вишок keys нека ми прати :)
 

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
За мене,Играва е феноменална мислам дека сите ефекти се топ се е ок само треба Downoload и акција...:violent1::violent1::helou:
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
Ѕверска е нема што.
ајде сите никови давајте!!!

Пс. ник: DaNMaN
 
Член од
26 јуни 2009
Мислења
28
Поени од реакции
0
Iako klasicen plagijat mora da priznaam deka e odlicno izdizajnirana i optimizirana :D No mislam deka nema nikakvi sansi protiv League of Legends - Clash of Fates. Igrava ja pravat RIOT GAMES, inaku kompanija formirana od icefrog i negovite drugarcinja, najverojatno im zdodea od blizz i nivnite glupavi pravila. E da ke bide besplatan i prvata verzija iskaca za mesec dena :D
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
МИ ТРЕБА КЛУЧ ПОД ИТНО
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
320
Поени од реакции
9
Iako klasicen plagijat mora da priznaam deka e odlicno izdizajnirana i optimizirana :D No mislam deka nema nikakvi sansi protiv League of Legends - Clash of Fates. Igrava ja pravat RIOT GAMES, inaku kompanija formirana od icefrog i negovite drugarcinja, najverojatno im zdodea od blizz i nivnite glupavi pravila. E da ke bide besplatan i prvata verzija iskaca za mesec dena :D
Besplatna ke bide? Siguren si?
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Iako klasicen plagijat mora da priznaam deka e odlicno izdizajnirana i optimizirana :D No mislam deka nema nikakvi sansi protiv League of Legends - Clash of Fates. Igrava ja pravat RIOT GAMES, inaku kompanija formirana od icefrog i negovite drugarcinja, najverojatno im zdodea od blizz i nivnite glupavi pravila. E da ke bide besplatan i prvata verzija iskaca za mesec dena :D
League of Legends е за никаде.
Јас очекував нешто боље ама тоа cartoon-like карактерите ја усраа. Изгледа како игра за од 4-9 години на прв поглед , тек потоа доаѓа чувството дека играш Дота.
И како тоа ХоН Плагијат ? Од што плагијат ? Они си прашаа дали можат да направат Dota-Like Stand Alone игра и направија, не е тоа плагијат.
А пред LoL и HoN тука ти беше и Demigod од овој тип на игри.

И патем , ако има некој вишок клуч дајте по приватна порака треба за другар. Благодарам однапред :pipi:
 
Член од
16 март 2009
Мислења
187
Поени од реакции
76
Mislam deka igrata nema da uspee, bidejki DotA e edno i nikoj nemoze da ja zameni. Kakva saka neka e grafika i dizajn, DotA si e DotA.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Па дека дота си е дота и затоа оваа е пак дота и ќе биди повеќе играна , само треба време додека излези целата верзија и се префрлат сите играчи.

И Пак ќе речам ми треба клуч
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
Па дека дота си е дота и затоа оваа е пак дота и ќе биди повеќе играна , само треба време додека излези целата верзија и се префрлат сите играчи.

И Пак ќе речам ми треба клуч
И мене. :)

Ако има некој вишак кЉучеви нека подаде навака. :)
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
ми треба клуч
( и Јас така мислам )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom