Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

Lavanda

Модератор
Член од
18 април 2008
Мислења
676
Поени од реакции
66
Член од
18 јуни 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
здраво на сите во форумов:helou:како што гледате нов сум и сум пишувал на други форуми и од прилика знам што се работи во еден форум.се надевам дека добро ќе сум пречекан зашто прв пат пишувам на овај форум.

-гледам сте имале тема за реметње од ХИ5.ја пратам веќе 2-3 дена и гледам дека стварно има некој дегени кој заслужуваат ремет.јас барајќи по Хи5 најдов една особа која ми привлече вистинско внимание и баш ме насмеа.

http://187754814.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=1790514321&albumId=192132846&ownerId=250424924

забележете го коментарот под сликата во дескрипшн делот.

lleel ama su crvena vo ustava...od mnogu muvanje ne za drugo...hehe...subo sum pominala ova vecer...a nekoj si pukase od maka...hehe”

п.с едно прашање.може да се пишува со болд букви на форумов???
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
здраво на сите во форумов:helou:како што гледате нов сум и сум пишувал на други форуми и од прилика знам што се работи во еден форум.се надевам дека добро ќе сум пречекан зашто прв пат пишувам на овај форум.

-гледам сте имале тема за реметње од ХИ5.ја пратам веќе 2-3 дена и гледам дека стварно има некој дегени кој заслужуваат ремет.јас барајќи по Хи5 најдов една особа која ми привлече вистинско внимание и баш ме насмеа.

http://187754814.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=1790514321&albumId=192132846&ownerId=250424924

забележете го коментарот под сликата во дескрипшн делот.

lleel ama su crvena vo ustava...od mnogu muvanje ne za drugo...hehe...subo sum pominala ova vecer...a nekoj si pukase od maka...hehe”

п.с едно прашање.може да се пишува со болд букви на форумов???
ја знам друже... :D тој идиотот од лево брачед ми е хахаха:nesum:
 
Член од
18 јуни 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
The Real Santa сори ама сум се насмеал со дескрипшнот.извини ако помисли нешто погрешно.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Друже добредојде на форумов, ме радува што баш оваа тема те привлече:). Туку пишувај на кирилица а со болд само кога сакаш да нагласиш нешто.
 
Член од
18 јуни 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
ок фала на гостопримството и ќе се трудам да пишувам на кирилца без болд:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom