Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Сакам да се запишам во ЈБТ.:)
 
S

stefi

Гостин
Јаоооо супер! дај сеа кажи ми како да ставам слики од приватен профил на хи5..
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
хахаха овде нема модератори/админи...
Можеби нема, ама не значи дека спијат и дека не гледаат. Не ја трујте темава со муабети ме адна на мсн, ме прифати, ми запиша број на боксерици и други работи. Иако е непродуктивна тема, дајте профили од забегани, не за џабе Мистичен и Ацид ви ставија опција за коментари на профил, таму искажувајте желби.
Наместо да и стиснете рипорт абјус за малолетна голотија на интернет, вие и влегувате во филмот што го тера. Искрено, греота е за ваквиве и да се коментира, се знае дека некаде на 20 годишна возраст ќе завршат на улиците во Украина или Бугарија.
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Можеби нема, ама не значи дека спијат и дека не гледаат. Не ја трујте темава со муабети ме адна на мсн, ме прифати, ми запиша број на боксерици и други работи. Иако е непродуктивна тема, дајте профили од забегани, не за џабе Мистичен и Ацид ви ставија опција за коментари на профил, таму искажувајте желби.
Наместо да и стиснете рипорт абјус за малолетна голотија на интернет, вие и влегувате во филмот што го тера. Искрено, греота е за ваквиве и да се коментира, се знае дека некаде на 20 годишна возраст ќе завршат на улиците во Украина или Бугарија.
тоа е веќе нејзин проблем со кој немам намера да се замарам... а за другово у право си и нема да се повтори..барем од мене:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom