Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.
N

NeMiRnA

Гостин
Хух...без командант Коки денес девојчињава во пубертет од Карпош и околија не созреваат,тоа им е прво кршење на срцето и отварање кон светот,животна лекција итн.Абе Мон4е бе Мон4е,јас не знам тие родители кај се и што мислат,прашање е дали воопшто имаат време за неа и знаат што воопшто прави.
Бибе (да бич) најдобро знае,а и ја забележавте нишката што ги поврзува!Бич!:nesvest:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
ја имам во фриендс мон4е уше одамна :jaj:јака е :zver:
 
Член од
6 декември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
5

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Можеби нема, ама не значи дека спијат и дека не гледаат. Не ја трујте темава со муабети ме адна на мсн, ме прифати, ми запиша број на боксерици и други работи. Иако е непродуктивна тема, дајте профили од забегани, не за џабе Мистичен и Ацид ви ставија опција за коментари на профил, таму искажувајте желби.
Наместо да и стиснете рипорт абјус за малолетна голотија на интернет, вие и влегувате во филмот што го тера. Искрено, греота е за ваквиве и да се коментира, се знае дека некаде на 20 годишна возраст ќе завршат на улиците во Украина или Бугарија.
фросе те сакам ама не ми/ни крши филм...
треба да се охрабруваат вакви бе :vozbud:
а ако толку те боли за неа кажи ја на татко и :pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
фросе те сакам ама не ми/ни крши филм...
треба да се охрабруваат вакви бе :vozbud:
а ако толку те боли за неа кажи ја на татко и :pos:
Што ќе ја кажувам, тој/мајка и ја направиле ваква.... :toe::smir:
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176





иииииииииииииииии!
ова детиштево го знам од кога имаше пет годинки, какво беше гревче срцкасто порано, едно мало, тивко, мирно... Станало монструм!!! :nesvest:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom