Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.422
Поени од реакции
7.776

DDvl

Иден Психијатар
Член од
13 април 2008
Мислења
166
Поени од реакции
2
Искрајно не знам шо да кажам за децава и денешницата ... Едни со тоалетна хартија се сликаат преку уста, други имаат по 10 пласти4ни операции на 15 год. , а па други се зависни од слики ... отидофме ние у *тииииииит*!!!
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Искрајно не знам шо да кажам за децава и денешницата ... Едни со тоалетна хартија се сликаат преку уста, други имаат по 10 пласти4ни операции на 15 год. , а па други се зависни од слики ... отидофме ние у *тииииииит*!!!
не, не... то ти се викат следење на светските трендови...:coffee:
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Леле колку нема врска оваа со сликата.
Типката од десно е Jesse Jane, а оваа од лево искривена е ептен, не ми текнува која може да биде.
Таа од лево е Devon,ја нема последно време:toe:
 

DDvl

Иден Психијатар
Член од
13 април 2008
Мислења
166
Поени од реакции
2
Абе проблемот со децава е седат по дома, друштво не им иде, па коа ке си најдат другари ги лажат за да се направат нешо поголеми па ова она ... па на крај некој паметен ќе се најде па ќе им ги открие лагите ... па немаат друштво па шо да се праи ке се сликаат ке си напраат Хи5 па ова она и јебеш га ...
Али малце забегаф од тема така да давајте други Хи5-ови за ремет!!!:pipi:
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Поинаку од другите. Сите си стаате линк од други и праите заебанција на туѓа сметка.А према мене - Тоа не чини. Да праиш смеа на туѓа сметка значи дека си гној, пичка немаш муда да се победиш самиот себеси. Иначе од секад сум правел на моја сметка што и да е. Не дек се експонирам.Повелете.Дупете се. Не ми смета:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom