Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 септември 2005
Мислења
47
Поени од реакции
0
hhuhuh :)))

izvini sovrsen ... Btw : Koa ti ke porasnes dojdi slobodno da pravis muabet so mene ... a sea prodolzisi da se bavis so seljacki stfari !!!!



Македонка си? или гладна си? или неписмена си?

Иначе за Бибе си е банирана :nesum: само поентата не беше во тоа за нејзе туку се гледа дека не разбираш Детенце мало :helou: :baeh:
Поздрав :salut: :smir:
 
Член од
28 септември 2005
Мислења
47
Поени од реакции
0
: )))

hehe : ) nema potreba da ja simnuvas kapata .. ostavi gi neka si pisuvaat sto sakaat ... btw : ako tolku mi go gleale profilot neka mi ostavaat komentari so nivno mislenje .. : )))))))) Koj gi e**


Леле kOsKiC,свака ти част.Капа ти симнувам.Треба некој да ги изруга сељаЧЧиштава (со тешко и дупло "Ч").А ти г-дине Sephirot или Владимир или кој и да си,си никој и ништо и најмалку треба да мрчиш за тоа кој кого закача.Кога можете ти и Virus да јадете ГОМНА за други,можат и другите да јадат гомна за вас.

End of discussion!!!!!:tapp:
 
Член од
28 септември 2005
Мислења
47
Поени од реакции
0
Lolzzz

jas ne se karam so nikoj pa najmalku na internet ... btw : taa tema e od pred 200 godini i jas ne sedam na forumof ... go napraif userof da se smeam na vasite gluposti : )

Еј децава колку бурно реагираат на критики, совет до Коскич, куцај кирилица, поглем ефект има во карање! Да Бич, ако сум јас никој и ништо, ти си помалце од тоа. Иначе јади гомна за мене колку сакаш, не ми смета, неам 16 години па да се палам ко млад мајмун ако некој ме тормози по интернет.

Друга работа е тоа што појма неам која си, и според тоа те немам реметено и јадено бурек за тебе. А ти се фати за мене ко слеп за стап. Слободно тргни ми сеир на Хи5 профилот, не се љутам како некои овде, кажи ми дека имам мн голем нос или дека личам на Драган Вучич и сл...... Ако не ти се свиѓа сеирот што ти го тргаат луѓет за твојот профил (кој бај д веј појма неам кој е), моеш слободно да си го избришеш профлиот, или пак да ги стаиш на ignore тие луѓе (има таква опција, и на Хи5 и на форумов, и на МСН). Ама неееее, ти сакаш да сереш!

Тончи: Right on target!

Коскич: Чисто онака информативно, зошто 80% од мислењата што ги имаш напраено од форумот ти се на тема "Како се чуствувате кога партнерот почнува да ве мрази?" :pos2::pos2::pos2:
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
ова е еден од уметничките профили на другар ми Марио Македонецот - Менде Талески:
http://mende-ludako-od-prilep.hi5.com

филмот е:
Барам млади дигнати чупина, кој го сакат селскиов (живот, ха ха ха, вие што мислевте:) да го осетат. Заедно че бериме тутун в поле, па после запотени че се капиме в Црна Река.
а уметноста на профилов е:
Бидејчи не можи во About me да се покажи тексто за мене, еве тука че го клам: Јас сум Менде Талески, од село Ерековци-Прилепско. Завршив стредно в „Ристе Ристески-Ричко“-Прилеп. Работам в поле на нивјето со тутун и пченица. Македонец сум. Слушам фолк, турбо-фолк, и ска-фолк. Лумпувам по кафеани, а во слободно време сакам да цртам со комбајно по нивјето:).
Favorite Quote

МАКЕДОНИЈА НА МАКЕДОНЦИТЕ, ЗЕМЈА НА ЗЕМЈОДЕЛЦИТЕ!

Interests

Земјоделие, ебајње чупиња, лупуајње по кафани.

профилов му е стар ама е мн добар! и реален! пред се...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Мене позадината на хајфајвот на Менде ме запрепасти, а потоа другото ме дотолчи.
Со какви се дружиш бе Некро? :pos: :smir:
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
Ах Менде Талески...зарем може да постои човек со поприлепско име и презиме од Менде Талески?
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.573
Поени од реакции
48.237
ова е еден од уметничките профили на другар ми Марио Македонецот - Менде Талески:
http://mende-ludako-od-prilep.hi5.com

филмот е:


а уметноста на профилов е:


Favorite Quote

МАКЕДОНИЈА НА МАКЕДОНЦИТЕ, ЗЕМЈА НА ЗЕМЈОДЕЛЦИТЕ!

Interests

Земјоделие, ебајње чупиња, лупуајње по кафани.

профилов му е стар ама е мн добар! и реален! пред се...
Аууу го знам типов во Орце учи ваљда ке матутрира годинава лично од цела таа генерација најака фаца ми беше стално насмеан ведар и обавезно со Виргина на грб се шеташе ама до олку да е избеган немав поима:bilokojzbot::bilokojzbot:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom