Hattrick - фудбалски онлајн менаџер

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Ако немаш јака кондиција кај играчите, наместо да губиш од нормален тренинг и да тренираш само кондиција, мавни 20% додека не дотуркаат до одличен 70-80% од играчиве... јас тренирам 10.
Абе тренирав 20% ама нешто почна да ми пага TSI
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
се регистрирав, Beware, Karaorman FC is incoming. :)
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Не, ја сум “Рамбо“, сам против светот, не сум под ничија капа. :) Иначе сум 3.15 лига. И примив гол од лидерот на табела у 6 минута. Ќе ме здрват. Очекувам после среда покани за пријателски... орајт?
Ке те предизвикам:)hehe
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Доброволец за пријателска младинци во првиот можен термин?
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
2-5 против Фцу играв пик 3-4-3 сега се фокусираме за во среда купот тежок противник ке имам да се надеваме дека ке пројдам
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
абе, да ми кажеше некој како се игра ова.... з'ш малце не им е средена страницава, мислам во прегледност, па да ми кажеше некој кај да прочитам како се игра, или да ми каже како се игра. :)
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
абе, да ми кажеше некој како се игра ова.... з'ш малце не им е средена страницава, мислам во прегледност, па да ми кажеше некој кај да прочитам како се игра, или да ми каже како се игра. :)
Оди од главното мени(кое се наоѓа лево) на Help. Па од хелп, на десниот дел на екранот ќе најдеш game rules. Тоа е пожелно да се прочита се`. Знам дека е многу, ама полека полека... :helou:
 

Super boy

Juventino
Член од
5 јуни 2007
Мислења
478
Поени од реакции
0
Se registriav i jas , ama sega treba edna nedela da cekam za timot??? kako da pocnam?? neka kaze nekoj od iskusnite igraci :)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Коа ќе ја завршиш менаџер лиценцата, со парите купи солид тренер со poor водство, па две крила, и играј ги најјаките за почеток во лига, а послабите во пријателски, за да добијат тренинг сите. :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Еве и ја сеа се регистрирав ама тим за една недела. Ич не ми се чека, ама тоа ми е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom