Hattrick - фудбалски онлајн менаџер

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
runBABYrun напиша:
нешто многу ја фалите игрицава вчера се зачленив и чекам тим да ми дадат а ако може да прашам во која лига ќе почнам да играм?
Најверојатно во петта, ама не ја исклучувам можноста и во четврта да почнеш, поради што има и таму тимови без сопственици...
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Според IP адресата те сместува во Македонија? А зошто би сакал да играш во друга земја?
 

runBABYrun

Секој ден НЕ е Велигден
Член од
1 февруари 2007
Мислења
724
Поени од реакции
0
ми дадоја тим ама барам веќе 1 саат и не можам да најдам каде можем да им заменим формација на играчиве! и барам помош од вас?
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ќе си инсталираш флеш, ќе одиш во Меч налози, па во напредна флеш верзија и фураш. :)
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
16
Поени од реакции
0
lele masala me raduva i tuka ima lo hattrikasi
:)
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Ако има некој за пријателски нека ме побара. Makpetrol се викам. Тимот се вика Макпетрол де... :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Ја пак ќе се враќам у 3та лига сеа. Иначе за тие шо не знаат, прогласен сум за пацер на годината. :helou:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Macedonian напиша:
Ја пак ќе се враќам у 3та лига сеа. Иначе за тие шо не знаат, прогласен сум за пацер на годината. :helou:
:pos: Пацериште... а ја треба све до крај да тепам за да останам у трета... многу погадна била трета лига од што очекував... Мацедониан у пријателски по 5 гола ми дава, а он е 4 лига ја трета... :)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
sulc1 напиша:
lele masala me raduva i tuka ima lo hattrikasi
:)

sulc1-VOJVODA, овде е Fantom-GIGANT, тој шо ги пишуваше коментаторските бисери за на мактрик... поздрав друже...

П.С. Коки честито сапортер, си го заслужи :pos:
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Викторгг напиша:
:pos: Пацериште... а ја треба све до крај да тепам за да останам у трета... многу погадна била трета лига од што очекував... Мацедониан у пријателски по 5 гола ми дава, а он е 4 лига ја трета... :)
Абе Викторгг кој тим си ти и ти ли си меѓу пацерите :):)...

Иначе јас сум 4.5 лига сега за сега 3 бода зад 2-от добро ми иде ке останам уште една година во 4 ама после:zlo:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Била Бонг напиша:
Абе Викторгг кој тим си ти и ти ли си меѓу пацерите :):)...

Иначе јас сум 4.5 лига сега за сега 3 бода зад 2-от добро ми иде ке останам уште една година во 4 ама после:zlo:
Не, ја сум “Рамбо“, сам против светот, не сум под ничија капа. :) Иначе сум 3.15 лига. И примив гол од лидерот на табела у 6 минута. Ќе ме здрват. Очекувам после среда покани за пријателски... орајт?
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Абе некој да каже колку треба да се трнира кондиција и кој колку тренира во проценти
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Абе некој да каже колку треба да се трнира кондиција и кој колку тренира во проценти
Ако немаш јака кондиција кај играчите, наместо да губиш од нормален тренинг и да тренираш само кондиција, мавни 20% додека не дотуркаат до одличен 70-80% од играчиве... јас тренирам 10.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom