Gym Idiots

  • Креатор на темата Orion.
  • Време на започнување
Член од
3 април 2013
Мислења
175
Поени од реакции
75
Не сум влегол за жал веќе 2 години асално у теретана, ама се што пишавте е класика.

Се препознавам кај оние „рикачите“ јбг викам и пак ќе викам кога ќе одам ми помага ми олеснува ми дава она push повеќе и тоа е тоа. Еве јавно ви се извинувам.
 
D

DAoliHVAR

Гостин
Еден старец доаѓа во теретана и стално рика кога крева било колкава килажа, и оди онака мафијашки раширено, а не дека е набилдан нешто, има стомак голем, прави некои си опасни фаци се замишља газда дека е у теретаната:icon_lol:
fleks avtokomanda?
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
Во теретаниве треба да се забрани влез за кремот.....незнам кој е филмот али денес еден заслужуваше со шипката по глава да го плеснам....во теретана се влегува да се вежба, а не да се прави муабет со женските, со скапи парфеми и направена фризура упм....2 часа ми се плеткаше идиотот пред мене на секоја справа со паузи од 10 минути да сум газда на теретаната онакви нема да влезат па ако сака на премиерот синови да се.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Во теретаниве треба да се забрани влез за кремот.....незнам кој е филмот али денес еден заслужуваше со шипката по глава да го плеснам....во теретана се влегува да се вежба, а не да се прави муабет со женските, со скапи парфеми и направена фризура упм....2 часа ми се плеткаше идиотот пред мене на секоја справа со паузи од 10 минути да сум газда на теретаната онакви нема да влезат па ако сака на премиерот синови да се.
Истото важи и за тие шо вежбат со фармерки. Сељаци еј!
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
Истото важи и за тие шо вежбат со фармерки. Сељаци еј!
абе денес ме нанервираа едни упм нека се носат, дошол во теретаната извадил ајфонот да внимавам и на него и качен на справата, фризурата направена, со пако рабане намирисан, се мота на справата пола саат и повеќе муабет прави и тој и другар му, тежини наместено колку за жена....абе или нека вежба или нека се гони за женски фаќање се знае каде.
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Истото важи и за тие шо вежбат со фармерки. Сељаци еј!

:pos: Тие се гарант некој брачки од подземјето барем така си мислат, Чика Пинки Куре фазон и незнам ти што јас.
На почетокот каде што вежбав доагаа едни батиња 21часот + некоја минута во петок и сабота во фармерки/тесна маичка/или кошула кратки ракави и нон-стоп вежбаа бицепс или трицепс фала богу ја затворија теретаната се рајатисафме сите неможев да ги трпам.
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
Мене највише што може да ме иритира се дечките што после вежбање цела пресоблекувална у теретаната ќе ја наполнат со дезодоранс.
Мирисот на евтин дезодоранс и целоднена кондензирана пот у неизлуфтирана теретана е добитна комбинација :sick:
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Мене највише што може да ме иритира се дечките што после вежбање цела пресоблекувална у теретаната ќе ја наполнат со дезодоранс.
Мирисот на евтин дезодоранс и целоднена кондензирана пот у неизлуфтирана теретана е добитна комбинација :sick:

Алтернативата ти е се' (болдот) минус ефтиниот дезодоранс. Се уште си сигурен дека кобото навистина ти смета? :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom