Gym Idiots

  • Креатор на темата Orion.
  • Време на започнување
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963
брат збор беше за оние кои не се тушираат и доаѓаат во теретана и смрдат на 1км а те викаат да им асистираш што не ти е јасно тебе ???
Па неразбрав баш добро за мишките ама ок е , шо да ти кажам ставај тампони у нос;)
 

DarthKaran

Gray Jedi
Член од
4 јули 2008
Мислења
141
Поени од реакции
123
мажи во средовечна криза што си мислат дека можат да се вратат во форма како пред 30 години и трубат како тоа на твои години тие поебале се живо и диво и шуто и шугаво, а ти овде ко некој лигуш одиш да креваш тегови место да го смуваш она „сливче“ на траката што трча. и случајно, тоа сливчето го поздравува „како си чичко фиљан“... испаѓа заедно учи со ќерка му... во средно :tapp:
вистинска приказна, пред 2 недели ми се случи :)
 

Niggersinparis

добро вече
Член од
28 август 2012
Мислења
2.457
Поени од реакции
1.999
мене највише ме нервират женкси дур вежбам правам пауза 1 мин мегу серија и ке дојдам до 55-56 секунди ми доага за да и помогнам.... добро ма нели гледаш треба серија да правам ај гитла
 
O

Orion.

Гостин
мене највише ме нервират женкси дур вежбам правам пауза 1 мин мегу серија и ке дојдам до 55-56 секунди ми доага за да и помогнам.... добро ма нели гледаш треба серија да правам ај гитла
Ти се пушта, не биди толку груб :)
 

Niggersinparis

добро вече
Член од
28 август 2012
Мислења
2.457
Поени од реакции
1.999
Ти се пушта, не биди толку груб :)
нема врска у себе си викам кај најде баш сега глупачо покварена, иначе љубезно набрзина и ги симувам 20ките од смит
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
нема врска у себе си викам кај најде баш сега глупачо покварена, иначе љубезно набрзина и ги симувам 20ките од смит
де бе едни идиоти шо идеа кај мене втеретана сами се нудеа да му помогнат на девојките, Батка немаше женска шо не му се свиѓа :)
 
T

Tamora

Гостин
1.Ме нервира викањето и бапкањето на теговите :)
2.мажишта стари шо те загледват
3.се трудам да нема ај контакт штом погледниш некој в очи одма ти иди и почнува муабет да ти прај не можиш на рајат да вежбаш
4.обично вработениот нема никаква диплома ни сетификат за дејноста која ја врши освен презентирање на справите не ти посветва ни секунда
Има и такви што помагаат ако вежбите ги изведуваш грешно ќе те исправи ќе ти објасни на фин културен начин без да те испофаќа секаде :ROFLMAO:
А има и спремни луѓе кога и да ги гледаш добиваш мотивација :) во принцип сите се океј во теретаната кај шо одам а и одам во бош време кога нема никој :) friend-dont-let-friends-skip-leg-day.jpg
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.807
Поени од реакции
10.916
мене највише ме нервират женкси дур вежбам правам пауза 1 мин мегу серија и ке дојдам до 55-56 секунди ми доага за да и помогнам.... добро ма нели гледаш треба серија да правам ај гитла
Има девојки во твојата теретана? :sleep:
 
Член од
13 август 2008
Мислења
1.144
Поени од реакции
893
Со моето скромно искуство најмногу, ама најмногу ме нервираат луѓе од типот набљудувач - невежбач. Се случувало и повеќе луѓе да чекаме за справа, па затоа ќе убрзаме секој да извежба, а да не се чека предолго.
Се е тоа убаво дур не налетав на неколку индивидуи кои меѓу серија седат и гледаат. Онака буљаат по народ и потребни им се 5 - 10 минути за наредната серија да ја почнат.

Е вријам!
Ако сум со обврски и гледам побрзо да извежбам, а доточниот веќе почнал... Неее! Нема шанса.Тој ден сигурно ја прескокнувам справата, зошто мораш за три серии да го чекаш 15 минути. :mad:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Јас кога идам во теретана не гледам никој,идам таму да вежбам да се испотам,да се истуширам.
Кога завршувам може да погледнам некој и да му дадам совет.
Може исто така да го корегирам ако не прави правилно или ако бара совет.
Ме нервира кога некој форсира бицепс потисок а не ја прави правилно вежбата.
Затоа ќе имам постер тргни го егото на страна и прави склекови.
Се зависи до ситуацијата но највеќе ме нервира човек што не вежба нозе правилно и става килажи над неговата способност...
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.807
Поени од реакции
10.916
Јас кога идам во теретана не гледам никој,идам таму да вежбам да се испотам,да се истуширам.
Кога завршувам може да погледнам некој и да му дадам совет.
Може исто така да го корегирам ако не прави правилно или ако бара совет.
Ме нервира кога некој форсира бицепс потисок а не ја прави правилно вежбата.
Затоа ќе имам постер тргни го егото на страна и прави склекови.
Се зависи до ситуацијата но највеќе ме нервира човек што не вежба нозе правилно и става килажи над неговата способност...
Стефане, ти си One and Only, успеваш во иста реченица да се исконтрираш 4 пати.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom