Grey's Anatomy

OmarSpears

Stelar
Член од
11 декември 2009
Мислења
1.368
Поени од реакции
3.121
On May 7, 2015, ABC renewed the series for a twelfth season that will air from 2015–2016

Taa проклета Shonda, ја боли шундата шо мислат фановите.
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.100
Поени од реакции
5.839
On May 7, 2015, ABC renewed the series for a twelfth season that will air from 2015–2016

Taa проклета Shonda, ја боли шундата шо мислат фановите.
Дали ќе биде и последна (пошто им завршуваат договорите на актерите на крајот на наредна година)?
 

OmarSpears

Stelar
Член од
11 декември 2009
Мислења
1.368
Поени од реакции
3.121
Дали ќе биде и последна (пошто им завршуваат договорите на актерите на крајот на наредна година)?
Chitav na eden sajt deka mozhno e da ima povekje sezoni.. :toe:

(sorry za latinicni bukvi)
 
Член од
7 март 2013
Мислења
149
Поени од реакции
41
Пред неколку месеци ја почнав премиерно од почеток до крај. Ме воодушеви. Може ви смета тоа што милион луѓе изумреа ама тоа е више модата у секоја серија, да умре главен лик на крај од сезона :( Иначе ова со Дерек јако ми беше, им требаше некој стрес за крај на оваа сезона, осеќам 12та ќе биде reinventing некој, може и да им тргне на подобро.

П.С. Moже некој да ми пушти добри торенти од Private Practice, неможам да најдам у 720p од почеток :D
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.937
Поени од реакции
35.328
Ја почнав серијата пред некој ден и се заразив грозно. За неколку дена сум при крај на 4тата сезона. :D ... Какво одвратно створење ми е оваа Кристина , страшно.
 
Член од
7 март 2013
Мислења
149
Поени од реакции
41
Ја почнав серијата пред некој ден и се заразив грозно. За неколку дена сум при крај на 4тата сезона. :D ... Какво одвратно створење ми е оваа Кристина , страшно.
Одвратно? Прв фан на серијата што не ја сака Кристина
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.937
Поени од реакции
35.328
Одвратно? Прв фан на серијата што не ја сака Кристина
Гази се пред себе да стигне до тоа што го сака. Мислам океј е да си амбициозен , али ова е крајно болесно. Барем така е во првите 4 сезони , за натаму не сум гледал. :)
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.100
Поени од реакции
5.839
Заврши уште една сезона. Серијава може го нема тој квалитет како на почетокот, ама во однос на медицинска драма (нешто што го нема многу на тв моментално), си гази.
Добро е што се уфрлаат и нови ликови, затоа што стариве што не преживеаа веќе, од разни болести, обиди за самоубиства, сообраќајки, авионски несреќи, пукање по болници и што уште не :D

Продолжуваме и понатаму, барем оние што сме зависници од медицински драми и сл.
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.502
Поени од реакции
14.677
Наредната сезона и без Торес. Ги сотре. :)
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.100
Поени од реакции
5.839
Наредната сезона и без Торес. Ги сотре. :)
сама се откажала Торес, читав интервју, ќе се посветела на фамилијата, но била отворена за да гостува во некоја епизода ако треба
 
Член од
7 март 2013
Мислења
149
Поени од реакции
41
Продолжуваме и понатаму, барем оние што сме зависници од медицински драми и сл.
Дај предлог за некоја друга медицинска драма, да се внесам исто како во Грејс :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom