Grand Theft Auto V

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
А не вреди да се проба сам? :)
Што ќе изгуби, и онака ако ја утне работата, Драган ќе му ја опрае :D
Вака можда ќе му се трешне да го флешува како што треба.
Тешко дека ќе успее сам без соодветен алат. Се продава flashing toolkit овде али многу е скап сигурно за поевтино можат да се најдат деловиве.
http://www.ozmodchips.com/complete-xbox360-flashing-toolkit-p-236.html
 
Член од
29 март 2011
Мислења
105
Поени од реакции
19
Само што ми стигна за PS3 ја поиграв пола час.Играта изгледа одлично,но имам еден проблем играта премногу ми сецка незнам дали е до пс3 или до телевизорот.
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
Само што ми стигна за PS3 ја поиграв пола час.Играта изгледа одлично,но имам еден проблем играта премногу ми сецка незнам дали е до пс3 или до телевизорот.
Можеби ти загрева пс3, пушти му некој вентилатор да му дува. Читав пред некој ден дека се жалеа за пс3 им загревала конзолата многу на новата гта.
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Најнова дата за излегување на ГТА 5 е 7.6. 2014, значи ништо сеуште не е официјално, прочитав на таа српската страница за оваа дата.
 
Член од
29 март 2011
Мислења
105
Поени од реакции
19
Можеби ти загрева пс3, пушти му некој вентилатор да му дува. Читав пред некој ден дека се жалеа за пс3 им загревала конзолата многу на новата гта.
не ми се верува дека загрева,конзолата е стара само еден месец.
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.765
Поени од реакции
20.485
Само што ми стигна за PS3 ја поиграв пола час.Играта изгледа одлично,но имам еден проблем играта премногу ми сецка незнам дали е до пс3 или до телевизорот.
На каков ТВ ти е поврзано?
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.765
Поени од реакции
20.485
LG 42 LM620s full hd 3d,поврзан е со HDMI кабел.
Значи до конзолата е, јас ја играм Remember Me на PS3 со каде каде подобра графика и понекогаш сецка на Samsung UE46F7000ST.
Xbox-от не покажа засега некоја мака, на PS3 имам забележано и на други игри да сецка,
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.033
Поени од реакции
6.055
Take-Two has announced that Grand Theft Auto V generated approximately $800 million in sales worldwide during its first 24 hours on sale. According to Take-Two, this marks “the highest first day retail sales of any title in the history of the company and the Grand Theft Auto series.” (y)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

As the first game of the critically acclaimed series to appear on seventh generation consoles, Grand Theft Auto IV was widely anticipated. A major commercial and critical success, it broke industry records with sales of around 3.6 million units on its first day of release and grossing more than $500 million in revenue in the first week, selling an estimated 6 million units worldwide.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom