Google Video Player

Trancer4e

Extreme Trance Addict
Член од
25 јануари 2006
Мислења
427
Поени од реакции
1
"Nov" video format *.gvp....se glea so Google Video Player....e sea neso drugo.....dali znae nekoj nekakov konvertor od .gvp u nekoj drug .avi .mpeg ......:coffee:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Зар и видео плеер направија Google, ајдеее.
 

Trancer4e

Extreme Trance Addict
Член од
25 јануари 2006
Мислења
427
Поени од реакции
1
GIGANT brat GIGANT ne e igra4ka....so zna4i za nif da se programira eden video pleer...kapka u more...
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.350
Поени од реакции
7.487
Кај имаше миљон видео плеери и петшеснајсе видео формати... сеа уште у ГВП, дееемн!
Ај ваљда ќе искочи кодек и за овој формат... симнаф иснталација за Гугл плеер ама неќам да ставам цел плеер за само 2-3 клипчиња.
 

bungee

Jedi Master
Член од
2 декември 2005
Мислења
75
Поени од реакции
67
Да, бе... Прво срање пребарувач, па Google Earth, па google moon :), па google mars, па плеери, па шо не ќе напраат. И компјутери ќе почнат да праат шо ќе ја отвараат само google.com :) :) :)
 
Член од
18 март 2006
Мислења
404
Поени од реакции
3
не не... гвп форматите се вртат само со гугл видео плеер, а тој плеер е наменет за клипчиња само од www.video.google.com
 
Член од
27 ноември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
11
Nego go imat napraveno dodeka imale pauza za ruchek :)
Trancer4e напиша:
GIGANT brat GIGANT ne e igra4ka....so zna4i za nif da se programira eden video pleer...kapka u more...
 
Член од
27 август 2005
Мислења
783
Поени од реакции
7
нешто ми кажува дека гугл со нивниот гвп формат ќе направат у водата дупка... али сепак голема компанија се па можат да се дозволат да пуштат некои пробни балони да видат како ќе бидат прифатени
 

vamPIRAT

Psychodoctor
Член од
21 февруари 2006
Мислења
100
Поени од реакции
4
Trancer4e напиша:
"Nov" video format *.gvp....se glea so Google Video Player....e sea neso drugo.....dali znae nekoj nekakov konvertor od .gvp u nekoj drug .avi .mpeg ......:coffee:
:icon_lol: za korisnicite neznam koja bi bilo druga razlika osven ponovo da gi zamaraat svoite pc so instaliranje na novi sranja koi samo go zadovoluvaat licnite interesot na izdavacot.Demek sea otkako prerasna vo znacaen prebaruvac pocnuva da formira zavisnost kaj korisnicite.
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
се мрднаа тие од гугл, а негде читав дека ќе правеле и инетрент нов :raz: тоа е гигант :)
 

IGI

Il Corvo
Член од
12 февруари 2006
Мислења
385
Поени од реакции
4
Многу го поштував гугл, али почнаа да ме нервираат се поише и поише. Ај добро што си направиле плеер, ама што ќе ми е друг формат? Алчни говеда.:nerv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom