Google Play Store

Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.438
глупости живи новава апликација, ми ги испозаклучи некои апликации што ми се битни веќе на плеј стор од моб не ми ги наоѓа, а на плеј стор од компјутер кога одам со сив фонт ми е телефонот и не ми дава да ја симнам апликацијата.
Легално ти се купени апликациите? Доколку не, нормално е да ти направи проблем.

Јас пред недела дена направив „фактори рисет“, ми ги врати сите што ми се легално земени, кракнатите не ги инсталираше, што е очекувано.
 

Steam.

wat
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.462
Поени од реакции
624
Легално ти се купени апликациите? Доколку не, нормално е да ти направи проблем.

Јас пред недела дена направив „фактори рисет“, ми ги врати сите што ми се легално земени, кракнатите не ги инсталираше, што е очекувано.
тотал командер се купува?не ме јеби
 
Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.438
тотал командер се купува?не ме јеби
Те прашав коректно, ништо не имплицирам. Тотал командер користам секој ден на РС, на мобилниов користам Solid Explorer (платен), има се вградено во него.
 

Steam.

wat
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.462
Поени од реакции
624
Те прашав коректно, ништо не имплицирам. Тотал командер користам секој ден на РС, на мобилниов користам Solid Explorer (платен), има се вградено во него.
се пребацив ја на ES File Explorer , има FTP и се у него, бар новава верзија, и дизајнот е сменет тотално.
 

Steam.

wat
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.462
Поени од реакции
624
се пребацив ја на ES File Explorer , има FTP и се у него, бар новава верзија, и дизајнот е сменет тотално.
и ова не го дава веќе, само 1.5 верзијата ми ја дава од ES, само вика your device is not compatible with this version.
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.511
Поени од реакции
1.442
Пред 1 час имав средба со друг Optimus L3 E400, и кога се конектирав на WiFi го вклучив Play Store-от беше стариот, и кога го исклучив и повторно вклучив тој веќе беше апдејтиран. :)
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
На самсунг с2, пред може 2 недели сама се апдејтираше, и повеќе ми фаќа око оваа :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom