Football Manager и останати Manager игри!

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Menez,Breno,Anderson,Veloso,Moutinho,Lucas,Pato!!!Овие се Стварно ЗВЕРОВИ!!!
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Пред неколку дена ми се случи нешто ептен чудно.Станав менаџер на Англија и сега ме ставија да играм во Копа Америка!Како е можно Англија да игра во Копа Америка?
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Пробајте го Тиаго од Сао Паоло.Многу јак играч е а има и многу добри оцени.
 

satka112

harold and kumar escape from guantanamo bay
Член од
31 март 2008
Мислења
17
Поени од реакции
0
abe zemete go lulinha i zeefuik i saivet nisto poveke ne vi treba
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.673
Поени од реакции
2.725
Едно прашање : Некој од форумов ми даде торент(линк за торент) за да го спуштам менаџеров.Ја завршувам првата сезона,и некаде на крајот на 2009 година,си излегува од играта, и вика критикал ерор.Мислев да не е до ком. ама и уште кај двајца другари прави исто! Мислев да не е до кракот,зедов друг,ама џабе... Да не му се има на некој друг ова случено. Или да не знаете чаре...?
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Едно прашање : Некој од форумов ми даде торент(линк за торент) за да го спуштам менаџеров.Ја завршувам првата сезона,и некаде на крајот на 2009 година,си излегува од играта, и вика критикал ерор.Мислев да не е до ком. ама и уште кај двајца другари прави исто! Мислев да не е до кракот,зедов друг,ама џабе... Да не му се има на некој друг ова случено. Или да не знаете чаре...?
Чаре пробај од ново да ја инсталираш играта:smir:
 

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114
Едно прашање : Некој од форумов ми даде торент(линк за торент) за да го спуштам менаџеров.Ја завршувам првата сезона,и некаде на крајот на 2009 година,си излегува од играта, и вика критикал ерор.Мислев да не е до ком. ама и уште кај двајца другари прави исто! Мислев да не е до кракот,зедов друг,ама џабе... Да не му се има на некој друг ова случено. Или да не знаете чаре...?
До кракот е мене ми се случи истото,пробај најди крак од нет ако неможеш јас ќе ти пратам покасно морам сега да одам...
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Asmir Begovic,Angel di Maria,Cristoph Metzelder,Goran Pandev,Jorge Valdivia,Matias Cahais,James Vaughan,Billy Sharp,Febian Brandy,Danny Welbeck,Ever Banega,Kerlon......
 

Unknown Artist

I reject your reality and substitute my own.
Член од
16 ноември 2007
Мислења
322
Поени од реакции
15
Пред неколку дена ми се случи нешто ептен чудно.Станав менаџер на Англија и сега ме ставија да играм во Копа Америка!Како е можно Англија да игра во Копа Америка?
Можно е друже... пред повеќе години кога Канал 5 правеше пренос од Копа Америка (Роналдињо кога се проби во репрезентација), мислам дека Јапонија беше поканета на турнирот. Прават така понекогаш, покануваат репрезентации за да се крене малце квалитетот/престижот.
 

Unknown Artist

I reject your reality and substitute my own.
Член од
16 ноември 2007
Мислења
322
Поени од реакции
15
Луѓе дај некој нека пише линк за скинови... некој поасален да симнам, иам еден, океј е (потсеќа на ФМ2007) ...ама глеам наназад постирани слики, имаше некои така убави скинчиња.

Сеа конечно ја кракував 8.0.2 да го пушти, и пак се попалив... иначе ми беше ептен тапа (лош скин, многу багови...) ...ептен ја утнаа оваа последнава, а менаџер играм таму од 98 некаде...

Едит - може и линк некој за слики/логоа, се што е поврзано со ФМ2008...

Фала однапред :smir:
 

fire.strtr

The Prodigy
Член од
28 февруари 2008
Мислења
149
Поени од реакции
0
Инаку убедливо најдобар голман на 8.0.2 е Sebastien Frey.

@ Unknown Artist
Овде можеш да најдеш секакви графички додатоци за ФМ2008.
 

Night Crawler

Fear of the dark
Член од
26 јануари 2007
Мислења
187
Поени од реакции
5
Едно прашање : Некој од форумов ми даде торент(линк за торент) за да го спуштам менаџеров.Ја завршувам првата сезона,и некаде на крајот на 2009 година,си излегува од играта, и вика критикал ерор.Мислев да не е до ком. ама и уште кај двајца другари прави исто! Мислев да не е до кракот,зедов друг,ама џабе... Да не му се има на некој друг ова случено. Или да не знаете чаре...?
Тоа е затоа што таа верзија ти е багирана.И мене ми се има слуцено исто трета сезона на 5-ти декември се гаси.Не знам што да правам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom