Football Manager и останати Manager игри!

PlayBoY

I am the MuNgoS
Член од
6 февруари 2007
Мислења
1.063
Поени од реакции
5
eve ova mnogu ke vi se sviga. sum go pravel dolgo vreme. samo spustete i razgleduvajte. DOBRA INVESTICIJA,ZVEROVI itn.
P.S.ova e od 2004/2005 managerot ama INTERESNO e da se vidi!?!?
ke pocekate za da go uploadiram folderot
 

Amon-_-

Rise Against
Член од
20 февруари 2007
Мислења
152
Поени од реакции
1
Јас играв едно време менаџер ... ги купив Joaquin, Bierofka и Cavenaghi и газев се :)
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
A be so swansea od 3 liga anglija stignav do uefa da igram, ama mnogu tesko e da mu se snevidit, se poremetiv, a football menager e igra tamam za mrzi kako mene sto ne mozat na sekoe da gi mrdaat prstite po tastaturata
 

bluu

Доктор по општесвени науки
Член од
22 февруари 2007
Мислења
213
Поени од реакции
4
do sega sum igral samo Championship Manager 2003-2004 i mnogu e dobra i uste a igram...dali ima nekoj upgrate so drugi ligi na primer makedonskata? help me :salut:
 
Член од
28 февруари 2007
Мислења
19
Поени од реакции
0
jas go igram 2006/07 Football Menager igram so Palermo i sum 2011 stasan i cepam cepam i samo cepam, 2pati uefa , league kupot 4 pati so red , liga na sampioni 2 pati , seria a 3 pati so red
inache timot mi e vaka :
Agilardi (GK) , Vanden Borre (DR I MR)eduardo ratinho (DR)Micah Richards (CD) Marcelo (DL) Silva (AMC RL ) Modric ( AML ) Eikrem (MC)Simplicio (DM)Asamoah (FC) Sturridge (ST) Makinwa (FC) Aaron Hunt (FC) Marco Pisano (CD ) VanDamme (DL DC ) i drugi...ovie mi se prvata postava i zamenite so najmnogu sansi da gi igram
 

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
so Millwall od League One stignav do prva liga u rekordno vreme - 3 sezoni
 

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
inace ima i makedonska liga za Football Manager 2006, ama treba da simnete patch + mak liga se na se 150MB mislam deka e www.fm-serbija.net
 
Член од
8 март 2007
Мислења
1.405
Поени од реакции
20
Mnogu e dobra igrata i omilen tim mi e baern
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
ја играв порано, сега не ја имам чепнато, ама ја имам гледано други кај што ја играат, добра е. :)
 

GarDiaN

ФудБалЕрчЕ
Член од
16 февруари 2006
Мислења
465
Поени од реакции
19
Гижо напиша:
ја играв, ама ми се здосади
ua Gizo sea zaradi nego ne igrame ni nie. Sea sme dvajca samo, barem trojca da bevme ua :)

Igricata e zakon ama sam vise ne mi se igra :)
 

Cthulhu^

your neighbourhood weirdo
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.400
Поени од реакции
1.929
Е па дајте да се стајме у мрежа па на дело да се види кој е кој... Ајде експерти, пишете:)
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.105
Поени од реакции
5.824
Abe moze li da ve zamolam nesto? Imam eden problem. Simnav 7.0.1 patch za FM 2007 (koj mi treba za da igram makedonska liga) i ne saka da se instalira. Sve fino lepo go ukljucuvam na browse go naogjam folderot kaj sto e instalirana igrata, stiskam update i mi dava poraka "Access to C:\Igri\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\db\700\700.xml was denied."

Daj neka pomogne nekoj sto vise go ima instalirano patch-ot (Ako ima takvi)
Fala odnapred
 

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
Smert напиша:
Abe moze li da ve zamolam nesto? Imam eden problem. Simnav 7.0.1 patch za FM 2007 (koj mi treba za da igram makedonska liga) i ne saka da se instalira. Sve fino lepo go ukljucuvam na browse go naogjam folderot kaj sto e instalirana igrata, stiskam update i mi dava poraka "Access to C:\Igri\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\db\700\700.xml was denied."

Daj neka pomogne nekoj sto vise go ima instalirano patch-ot (Ako ima takvi)
Fala odnapred
brat ja vaka napraiv, go snimiv patch-ot kaj so mi e igrata u c:\ i posle go aktivirav da se instalira samiot, traese malce ama vredese. ako ne ti go faka, na srpskiot forum se zborese deka moze da ti e do igrata. probaj re-instaliraj ja ili probaj ja od drugo CD. ako nejke idi na www.fm-serbia.net i prasaj tamu ke ti odgovorat....toa od mene. gud lak
 

Kajgana Shop

На врв Bottom