Football Manager и останати Manager игри!

Cthulhu^

your neighbourhood weirdo
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.845
Може тоа некако да се отстрани со некој апдејт на играта???
Зошто почна да ми оди на нерви!
Обично првиот 7.01 patch искача многу брзо откако е пуштена играта у продажба, така да не се секирај, креаторите на играва ќе поправат многу грешки...
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Како што рече Чулху одма ќе извадат некој пач, и ќе ги средат баговите :)
 

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
да не го има некој некој традиционалниот скин за фм2008 симнато? ве молам нека го прати или нека ми каже некој кај да го најдам. поздрав
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
Едно не вреди...скоро во секој натпревар ти поништуват ГОЛ!
разбирам да се случи во 10 натпревари, еднаш...два пати, но во 3 утакмици 3 пати????
Nisto ne e toa, mene 3 pati vo edna utakmica mi ponistija gol.
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
За фаулите од корнер, набацени топки...незнам дали се оправдани(дали имаа фаул), а кај офсајдите нема грешки- чисти се.

А и што се буните, и на противникот многу често му поништуваат гол, исто како и на вас.
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
За фаулите од корнер, набацени топки...незнам дали се оправдани(дали имаа фаул), а кај офсајдите нема грешки- чисти се.

А и што се буните, и на противникот многу често му поништуваат гол, исто како и на вас.
Брат, се буниме зашо е баг, не е нормално да се дешава по три пати на секоја утакмица.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.435
Поени од реакции
5.392
:) се е нормално кога се во прашање игрите...

п.с. Дан знае некој кога ќе излезе ФИФА МЕНАЏЕР , прошлиот беше мн. закон имаше на сите скоро слики и некако пореал ми беше ...?
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Ја замразив играта од тој Багот со поништување на головите поради офсајд или сл.
Во финале во ФА Куп против Њукасл 2 гола ми поништија еден по друг, за среќа Роналдо постигна гол за победа...
А тоа им е големо промашување....
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22
Willy Aubameayang | st
Gareth Bale | d/wb/ml
Samir Nasri | amc
Ever Banegra | dm
Alexandre Pato | fc
Goran Slavkovski | st
Federicc Laurito |
kaj gi najde boldiranite. drva se. nisto nemat nad 15. i ne e banegra, banega e
da dodam na listata
garay (racing), micah richards (man city), guardado (depor), javi martinez (athletic bilbao), cavani (palermo), bruins (feyenoord), giovinco (empoli, pozajmen od juve), johnson (man city), rabiu (sporting), veloso (sporting), arouca (hannover), bale (tottenham), breno (sao paolo), van den borre (anderlecht), rossi (villareal), nuri sahin(feyenoord, pozajmen od dortmund), de guzman (feyenoord), aissati (psv), muamba (birmingham), cahais (inter reserves), david (sao paolo), zarate (mislam deka e od river), nico medina (eibar, pozajmen od osasuna), simunek (wolfsburg), david luiz (benfica), vidal (lens, pozajmen od leverkusen).
ima uste, ke gi pustam posle sea maka mi e. i daj ne kazvajte igraci so nemat nisto nad 15
 

Kajgana Shop

На врв Bottom