Fisнerмan's Friend

Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Здраво дали лижете Fisнеrмan 's Friend.
Meне многу ми се убави и затоа ги купувам секој ден! А вам. сигурно ви се познати

 

wild dolphin

Мал човек а голем ждерач
Член од
12 мај 2009
Мислења
1.702
Поени од реакции
221
добри се ги сакам тие со јаболко и цимет

тоа се овие
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Грди ми се, ама ми се првиот избор ко ќе ме фати грлото.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
Баш вчера јадев, многу љути бе :vozbud:
 

Soreno

Big Brother
Член од
14 јануари 2009
Мислења
530
Поени од реакции
19
Oni sekogash sa polezni ,koga posle rabota nemash vreme da si miesh zabite i treba da se vidish so nekoja devoika :smir:
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.667
Ги сакам, и ги делкам повремено :)

Добри се.
 

демнач

Неафирмиран кајганџија
Член од
11 август 2008
Мислења
1.618
Поени од реакции
406
Јас се прашувам зашто се толку посебни?
Сум ги купувал,бонбона ко бонбона.
А поскапи се кај кај од другите?
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
12.994
Поени од реакции
7.595
Јас се прашувам зашто се толку посебни?
Сум ги купувал,бонбона ко бонбона.
А поскапи се кај кај од другите?
25 денари се мислам....така да не се поскапи многу, а има 25 дражеи мислам...
 

демнач

Неафирмиран кајганџија
Член од
11 август 2008
Мислења
1.618
Поени од реакции
406
25 денари се мислам....така да не се поскапи многу, а има 25 дражеи мислам...
Јас знам дека се некаде 40 и не гледам нешто посебност во нив?
Името ли е толку битно па кај народот што одма се јавува фама?
 
Член од
21 август 2008
Мислења
101
Поени од реакции
7
Gi obozavam definitivno najdora bonbona posebno najlutite.A plus i mnogu mi pomagaat koga imam nekoja nastinka ili me boli grlo.I uste eden plus nekade procitav deka sodrzat anis a vo isto vreme anisot bil edna od glavnite sostoji na TAMIFLU i lugjevo na zapad se nafurale demek ke gi zastiti od noviov grip iako jas bas i ne veruvam vo toa.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
4.096
Поени од реакции
7.867
Заштитен знак ми се години назад, задолжителни во мојот џеб.
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.700
Поени од реакции
2.325
Немав пробано со години. Пред недела-дена купив од овие најљутиве и изделкав 2-3 пакетчиња оттогаш.

И за крај поздрав со песната "воз полазе ја кречем, ал истичем га":
 

wild dolphin

Мал човек а голем ждерач
Член од
12 мај 2009
Мислења
1.702
Поени од реакции
221
сега има и за свински грип најнови незнам дали стигнале кај нас!
 
На врв Bottom