FIFA World Cup™ Match Predictor

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
12.069
Поени од реакции
19.210

Повелете со предикторот за СП, типувања на точни резултати како и бонус прашања од типот на кој ќе биде прв стрелец на натпреварот, која репрезентација ќе го постигне првиот гол, кој играч ќе биде асистент на првиот гол итн., од кои нормално се добиваат исто така поени.
.
Линк до играта

И нормално приклучете се на Кајгана лигата што ја направив и да се натпреваруваме за време на СП за да ни биде уште поинтересно :) Кодот е: 84929e2a
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
12.069
Поени од реакции
19.210
Тука само 10 души сме во Кајгана лигата моментално
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
36.901
Поени од реакции
71.750
Ајде bump за темава, можда повеќе ќе ја видат вака :D
 
Член од
17 август 2009
Мислења
1.337
Поени од реакции
866
За вечер 1:1 точен резултат и мислам углавном ќе има малце голови на светсково.
Али ајде да се решиме у лигава :)
 

Донев

Модератор
Член од
9 мај 2008
Мислења
30.161
Поени од реакции
41.878
Screenshot_20180615-101440.jpg

Само кај двајца ги покажува поените :D
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
12.069
Поени од реакции
19.210
Ме зеза страната и не можам да типувам прв стрелец за мечот Египет - Уругвај.
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
27.668
Поени од реакции
32.902
Ме зеза страната и не можам да типувам прв стрелец за мечот Египет - Уругвај.
Логиран сум, ама баш кај таа игра кога ќе отидам ми покажува дека не сум логиран.
 

Донев

Модератор
Член од
9 мај 2008
Мислења
30.161
Поени од реакции
41.878
Добро е, не било до мене :D[DOUBLEPOST=1529064108][/DOUBLEPOST]Работи сега.[DOUBLEPOST=1529064178][/DOUBLEPOST]Или не.
 
Последно уредено:
На врв Bottom