FIFA World Cup™ Match Predictor

Red John

natural born hater
Член од
30 мај 2009
Мислења
9.126
Поени од реакции
21.291
Се прашувам Донев кое место е на табела. :oleee:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.088
Поени од реакции
41.627
Класика Дани тип... 2 - 1 за Хрватска :D
Трет 2 - 1 за колово, 48272ти за светсково.


Ми изгледа дека така најмногу се профитира во случај да не погодиш точен резултат.
1 - 0, 0 - 1, 0 - 2, 0 - 3, 2 - 1, 3 - 0 ... при 1 - 2 тип било што од ова може да донесе некој поен.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.022
Поени од реакции
71.919
Otivaka oti vaka prajs so jokerive be? :D
:cuc: :cuc: сака част
upload_2018-7-8_3-49-47.png
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.088
Поени од реакции
41.627
*** NEKOJ DOJAVE 100% SIGURNA ZARADA ***
 
На врв Bottom