FIFA 12

Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Еднаш прашав ај пак да прашам: Ако некој има линк за ЕУРО 2012 да ми прати линк по ПП со инструкции за инсталирање :)
откако ќе го прочиташ ова дигни ја главата 3 поста нагоре и ќе ти се случи нешто убаво т.е. ќе го видиш линкот(не е фејк):D
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Пиратерија не е дозволена на форумов.
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Значи ФИФА и ЕА ако заради нешто ги сакам се заради лиценците.ЕУРО2012 е тешко срање,20 евра за ова никад не би дал.Почнуваш ја бираш Македонија(повеќето) како омилен тим и што ќе видиш наместо Пандев,Панчев пак во репрезентацијата се вратил и е капитен,Граматиковски ти игра одбрана,имаш дресови црвено-жолти среќа па барем бојата е погодена али се срање,имаш еден дечко во нападот Ирани,а најголемо изненадување беше Димитрис како плејмејкер да да.
Друго исто катастрофа,тоа експедицијата ја немам пробано.Порано имаше Road To EURO,Be a Capitan и такви работи,сега нема ништо такво само европско почнуваш одма,ги има стадионите од европсково и на нив можеш да играш само навечер,значи неможеш ден да наместиш:cautious:
Се на се 5/2
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Лиценците сисаат јајца!

Стварно глупост е ова. Пробав со Македонија. Играчите се тие, само се маскирани со други имиња кои си личат, колку-толку. Панчев е уствари Пандев, според нели позицијата и тоа што има најголеми оценки во тимот. А да, и ќелав е. Граматиковски е уствари Георгиевски, Москов е Мојсов, имаше еден лев бек кој се римува со Попов, Божиновски е Богатинов, Ирани е Ибраими а тој Димитрис е стварно мистерија. Другите играчи, лесно се познаваат со имињата и позициите. Ама, како и да е - смрди!

П.С. Илиева Лукиќ е најбоље напаѓач :pos:, се мислев кој е овој али ми текна дека е ова уствари Ристиќ! :D
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Лиценците сисаат јајца!

Стварно глупост е ова. Пробав со Македонија. Играчите се тие, само се маскирани со други имиња кои си личат, колку-толку. Панчев е уствари Пандев, според нели позицијата и тоа што има најголеми оценки во тимот. А да, и ќелав е. Граматиковски е уствари Георгиевски, Москов е Мојсов, имаше еден лев бек кој се римува со Попов, Божиновски е Богатинов, Ирани е Ибраими а тој Димитрис е стварно мистерија. Другите играчи, лесно се познаваат со имињата и позициите. Ама, како и да е - смрди!

П.С. Илиева Лукиќ е најбоље напаѓач :pos:, се мислев кој е овој али ми текна дека е ова уствари Ристиќ! :D
Шумуликоски?:pos:
 
М

Мартин`

Гостин
Ајде некој нека биде добар и нека ми прати пач за апдејт на сите трансфери, уште Агуеро ми е во Атлетико Мадрид :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.892
Поени од реакции
84.253
Значи ФИФА и ЕА ако заради нешто ги сакам се заради лиценците.ЕУРО2012 е тешко срање,20 евра за ова никад не би дал.Почнуваш ја бираш Македонија(повеќето) како омилен тим и што ќе видиш наместо Пандев,Панчев пак во репрезентацијата се вратил и е капитен,Граматиковски ти игра одбрана,имаш дресови црвено-жолти среќа па барем бојата е погодена али се срање,имаш еден дечко во нападот Ирани,а најголемо изненадување беше Димитрис како плејмејкер да да.
Друго исто катастрофа,тоа експедицијата ја немам пробано.Порано имаше Road To EURO,Be a Capitan и такви работи,сега нема ништо такво само европско почнуваш одма,ги има стадионите од европсково и на нив можеш да играш само навечер,значи неможеш ден да наместиш:cautious:
Се на се 5/2
Па мислам дека и сега има еден гејм мод каде што треба да ги победиш сите екипи.
Еуро 2008 беше интересна играта цело лето ја играв :) ама тоа со лиценците е стварно булшит...
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
653
Поени од реакции
434
Дечки, ај да не барам нека каже пак некој како да исклучам пристапност на интернет за играва. Она "checking connection" живците ми ги извади при вклучување на играта.
 
H

HoT IcE

Гостин
Дечки, ај да не барам нека каже пак некој како да исклучам пристапност на интернет за играва. Она "checking connection" живците ми ги извади при вклучување на играта.
Иди во Control Panel, во Firewall и таму блокирај ја играта, штиклирај ги сите квадратчиња за ФИФА 12. That's it!
 

Slock92

Топчија во СРЖ!!!!!
Член од
13 септември 2008
Мислења
277
Поени од реакции
9
Луѓе ај ве молам ако сакате, линкче да ми дадете од каде да ја симнам Фифа 2012... Фала ви однапред !
 
H

HoT IcE

Гостин
Дечки, може ли да се игра на нет 2012ка?
Како со 11ка преку ГејмРенџер ?
 
Член од
7 април 2012
Мислења
1.130
Поени од реакции
1.510
Ај и на мене еден асален линк (торент) за симнување на играва :)
П.С симнав еден торент од замунда од Фифа 12, 7гб и нејќе да се пушти :mad:
ПП. :)

А не знам зошто не се пушта тој од Замунда, јас мојата од таму ја спуштив. Пробај со овој што ти го пуштив.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Ја уклучувам и ова ми се појавува:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom