Fantazija.mk - играчки за возрасни и секси долна облека

Статус
Затворена за нови мислења.

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Македонија добива нов, професионален, секси шоп, па вреди да ве запознаам со него! :)


1561bafe1f45089ba82fd663db687fa7.png


Преземено од Fantazija.mk:
Вистинското место да ги разбудите сите ваши сетила и да ја стартувате магијата. Во нашиот Sexy Shop ќе најдете голем асортиман на секси долна облека и играчки за возрасни (над 18 години), кои ќе ви помогнат уште повеќе да ја разбудите фантазијата, но и да ги остварите вашите фантазии.

Нашите вработени, кои секогаш се насмеани и комуникативни, ќе ви излезат во пресрет и ќе се потрудат да ви помогнат во вашиот избор, за да добиете посакуван производ кој ви одговара, за желбата да стане реалност, а ќе го надополни вашиот сексуален живот и ќе ве ослободи од сите табуа.

Се трудиме во пишана форма што подобро да ги претставиме сите производи, а за сите дополнителни прашања секогаш ви стоиме на располагање и секогаш може да ни се обратите за секоја дилема.

Може да не контактирате на друштвените мрежи Facebook и Instagram, на e-mail, SMS порака, Viber, телефонски - како што ви е наједноставно на вам.
Освен што цените се убедливо најниски на македонскиот пазар, во моментов оди и актуелна промоција со дополнителни 15% попуст :)
 
Последно уредено:

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
A kaj se naogja / lokacija ?!
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
2.375
Поени од реакции
5.156
Ама општ домејн е земен свака им/ви част.

Штета што го зафатиле gumi.mk
Moжевте да го земете за продавање кондоми
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
817
Поени од реакции
1.296
На https://fantazija.mk, производите се испорачуваат до адреса, во дискретни и необележанк пакувања :)
Што дека е необележано пакување. На каргото кога подигаме секогаш прашуват што имаме порачано. Што да кажеме дека сме порачале "вештачка вагина вероника".
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Што дека е необележано пакување. На каргото кога подигаме секогаш прашуват што имаме порачано. Што да кажеме дека сме порачале "вештачка вагина вероника".
Каргото да не има ренгенски вид па да знае што има во пакувањето? :) Или во живот не си порачал онлајн или си користел услуги на пазарска продавничка што испраќа преку Карго Експрес и ги витка пратките во проѕирни ќеси за портокали - па затоа те прашувале што си порачал :)

Курирот ниту знае што подигнува, ниту пак може да види што има внатре (пакувањата се непровидни). На пратката никаде не пишува дека е испратена од “Секси шоп” или од “Фантазија”, а не мора да се користи ни вистинското име. Олабавете се и исполнете си ги фантазиите! :)
 

LustingVertigo

Snopdan Dogovich
Член од
1 декември 2017
Мислења
769
Поени од реакции
1.034
Каргото да не има ренгенски вид па да знае што има во пакувањето? :) Или во живот не си порачал онлајн или си користел услуги на пазарска продавничка што испраќа преку Карго Експрес и ги витка пратките во проѕирни ќеси за портокали - па затоа те прашувале што си порачал :)

Курирот ниту знае што подигнува, ниту пак може да види што има внатре (пакувањата се непровидни). На пратката никаде не пишува дека е испратена од “Секси шоп” или од “Фантазија”, а не мора да се користи ни вистинското име. Олабавете се и исполнете си ги фантазиите! :)
Добар advertising, верувам дека на incels community ќе му дојде при помош
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Добар advertising, верувам дека на incels community ќе му дојде при помош
Сериозно мислиш дека секси играчки и долна облека се само за incels community? :) Во развиен свет, а и во понеразвиен, доминантни посетители / купувачи во секси шопови се слободни, созреани и сексуално активни луѓе, за кои сексот и задоволствата не се табу-тема :)
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
18.035
Поени од реакции
9.701
Сериозно мислиш дека секси играчки и долна облека се само за incels community? :) Во развиен свет, а и во понеразвиен, доминантни посетители / купувачи во секси шопови се слободни, созреани и сексуално активни луѓе, за кои сексот и задоволствата не се табу-тема :)
Вие по дома со Луси си играте со играчкиве?
Мене се уште ми е срам пред сопругот гола да стојам а камоли па да ме гледа со некој вибратор у рака....заостаната генерација:(:toe:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Вие по дома со Луси си играте со играчкиве?
Мене се уште ми е срам пред сопругот гола да стојам а камоли па да ме гледа со некој вибратор у рака....заостаната генерација:(:toe:
Тек па ако те фати дека читаш теми во Љубов и секс… :)
 
Член од
26 јануари 2020
Мислења
747
Поени од реакции
985
Вие по дома со Луси си играте со играчкиве?
Мене се уште ми е срам пред сопругот гола да стојам а камоли па да ме гледа со некој вибратор у рака....заостаната генерација:(:toe:
Сопругот твој знае дека користиш форум и трескаш глупости?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom