Fantasy Premier League 2020/21

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.494
Поени од реакции
16.145
Луѓе има ли го и некој друг истио проблем шо го имам и јас , две кола едно по друго гледам по еден трансфер шо не сим го правил.Претходното коло наместо Менди трансфер со Конса (ај некако се исплати тај трансфер Менди -2 Конса 6 бода) сеа гледам па иста песна, наместо Конса ставено Мингс од истата екипа.Не сум будала да трошам трансфер на два дефанзивци од иста екипа :(
Да не не си го потврдил? Стисна ли на она конфирм долу што пишува?
 
Член од
24 август 2020
Мислења
119
Поени од реакции
137
Да не имаш некој поприлично компетитивен другар во иста лига, програмер по професија?
да ти кажам помисли си го и тоа , имаме група од 7 души голема софра е у питање :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.428
Поени од реакции
42.695
Аххх бре, колово очекував да изгазам и Мане фаќа корона... Плус Ричарлисон го купив некни у напад (а поскап е од Калверлт Луин) и ете го имал некоја ситна повреда.


Се надевам Брустер ќе добие некои си пола саат за Шефилд и ќе изгази.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.068
Поени од реакции
57.360
Аххх бре, колово очекував да изгазам и Мане фаќа корона... Плус Ричарлисон го купив некни у напад (а поскап е од Калверлт Луин) и ете го имал некоја ситна повреда.


Се надевам Брустер ќе добие некои си пола саат за Шефилд и ќе изгази.
Нема воопшто да игра.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.299
Поени од реакции
4.705
Ќе игра ли Поденс или да го мењам за Нето?
Земи бруто брат увек е поголема бројка.

И јас го меркав поденс јер користев вајлдкарт мн мртов тим имав, и на крај завршив со клих или како и да е од лидс


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.068
Поени од реакции
57.360
Само да ви кажам дека ова со Мане нема врска со мене. Не го купив колово.

Фала богу едно срање да ме одбегне мене.
 
Член од
22 август 2018
Мислења
192
Поени од реакции
81
Земи бруто брат увек е поголема бројка.

И јас го меркав поденс јер користев вајлдкарт мн мртов тим имав, и на крај завршив со клих или како и да е од лидс


Sent from my iPhone using Tapatalk
Да го имав тој 0.1 ке го земев и јас клих, 5.5м имам само како и да е го земав Нето со надеж дека ќе добие барем 60минути.А за бруто ќе чекам нареден фри трансфер.
 
Член од
10 јули 2018
Мислења
1.243
Поени од реакции
1.891
Направив трансфери и отидов 20 минус, а отпосле активирав вајлдкард. Дали ке ми се одземат сепак поените или не?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom