Fantasy Premier League 2016/17

Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Експертиза, го мењам Лалана со Фирмино, нормално се повредува и излегува во 20та минута, Фирмино гол дава. Топ.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Викам ај сеа Носоња ќе го вратам капитен, Кун игра против Тотенхем а овие со Стоук дома, плус закачи голче у ЛЕ... пу све ти ебам носато!!!!!!!!!
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.897
Поени од реакции
84.267
Кутињо капитен :cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Али ипак стигнав до 60ина поени колово :')
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.551
Поени од реакции
52.343
Јасно беше дека Агуеро треба да се врати, а Ибра да лета од тимот. Па уште и капитен го ставале :D
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
50 поени имав вчера од 5 души, денеска 60 едвај, ти ебам неспособните Манчестерски екипи.
 
Член од
20 февруари 2007
Мислења
8
Поени од реакции
0
http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/-NEO-

ova e linkot preku koj se registrirate igrata e vid na fudbalski menadzer kade se zima vistinski evra,od ovaa sezona 1 mesto vo ligata zima 50 evra posledniot zima 5 evra no ima i drugi nacini za zarabotka,odzima mn malku vreme pokraj zabavata moze nesto i da se kari.

ako e nekoj zainteresiran ke mu objasnam podetalno kako ide
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.062
Поени од реакции
57.309
Тоа се случува кога ќе продадам играч. Азар :toe:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.062
Поени од реакции
57.309
Most Captained: Agüero


Значи јас со Паје и не сум така лош
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.897
Поени од реакции
84.267
Значи влегов у лоша серија со капитениве..

Шачири. Али ај барем 6 поени вака извадив можеа и 4 да бидат :D

36 поени.Утре Кутињо, Негредо и Дини ми останаа. Да даде барем еден од овие гол топ ќе биде.А очекувам да се распалат и двете екипи утре (Мидлзброу-Вотфорд) до душа..

И Лук Шо ми е у тим, не знам зашто изгледа ќе биде заменет со 1 поен на Вилијамс од Евертон...
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: AL.

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Шибнав вајлдкарта и пак да се пожалам а цените!!!!11
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Џабе го имам Негредо....едно коло изигра како што треба и одма го зедов,буквално од тогаш како да не постои типов.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
fpl.jpg

Еве ми го новиот тим сеа за сеа. Малку на ризик одам во одбраната, ама и така и така не добив еден клин шит од Стоунс и само еден или два од Јунајтед до сеа.. (Шо и Де Геа) Ќе ги менувам Еванс и Смит во прв тим следните неколку кола.. Истото важи и за Фер и Остин. Лукаку ваљда ќе продолжи да решета, а Озил гледам бил слаб на поени во овие 8 кола, нема ни една асистенција, па ваљда ред е да покрене и тој. Волкот го земав уште пред ова коло и ми се исплати, даде 2 гола. Нека поседе тука уште некое коло, после може да го заменам ако му падне форма, иам 0.9 во банка.


Едит: Сепак Холебас го сменив со Еванс, ќе го менувам него со Смит, а Морган ќе лета наредно коло, нека седи ова коло со Палас играат дома, може и клин шит да извлечат. После може да зеам некој од Јунајтед, против Барнли играат на Олд Трафорд.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom