FACEBOOK - корисен или губење време?

Член од
29 октомври 2011
Мислења
1.712
Поени од реакции
1.152
Па малолетни,нормално дека би требало да е забранет пристап.Нека мислат тоа родителите;)
А јас пошто сум повеќе од полнолелтна,дозволено е:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom