EURO 2020: Македонија - Украина

Статус
Затворена за нови мислења.

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Мразам коа примаме вака пацерски.
 
Член од
8 ноември 2012
Мислења
233
Поени од реакции
369
Умреа нашиве. Ај може ке се разбудат сега
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.867
Поени од реакции
4.377
Нема враќање на утакмицава,утакмицата ја прогласувам за умрено.
Пичкарски пристап од старт,ниедно движење немаат нашиве.Чекаат да им дојде топка и гол само по себе.
Да се молиме дека ќе ги освести голот ама тешко оваа работа.
КАТАСТРОФАЛНА игра,со Австрија подобро играа.
 
Член од
10 август 2011
Мислења
1.930
Поени од реакции
7.811
Многу разлика во квалитет се гледа. Многу подобри се за сега.
Овој Муслиу има all-time лоша партија во дефанзива. Базични работи утиња ликов.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.599
Поени од реакции
21.751
Едиствен шо вреди тука е Барди. Николов е толку неспособен шо немам зборови со кои да го опишам.
Не е крив Николов. Позицијата не му одговара.
Место да го стави Кире Ристевски во одбрана и Стефан Ристовски десно а Николов место Спировски, он се прави Мурињо.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.249
Поени од реакции
16.246
Колку треба
 

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.502
Поени од реакции
7.600
Ова ќе биде голем дебакл :sramezliv:
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.084
Поени од реакции
4.060
Ауу сега потоп ни следи
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom