Elephone и Leagoo Lead... новите телефони во AMC

Член од
6 април 2015
Мислења
396
Поени од реакции
128
aj ve molam za mislenje za Leagoo Lead7 i Elephone G7 ? Gi gledam vo amc i se mislam koi od ovie dva da go zemam .... Elephone G7 ima golem inci od 5,5 i kamera 13mp so 8mp(predna kamera) a Leagoo Lead7 5,0 inci so ista kamera so Elephone G7 .... Dali se dobri kako sto im se perfomansite ???
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
aj ve molam za mislenje za Leagoo Lead7 i Elephone G7 ? Gi gledam vo amc i se mislam koi od ovie dva da go zemam .... Elephone G7 ima golem inci od 5,5 i kamera 13mp so 8mp(predna kamera) a Leagoo Lead7 5,0 inci so ista kamera so Elephone G7 .... Dali se dobri kako sto im se perfomansite ???
Ниедно,бегај од АМЦ , ако земеш на рати попрво би отишол во нептун одколку АМЦ


Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
 
Член од
6 април 2015
Мислења
396
Поени од реакции
128
Ниедно,бегај од АМЦ , ако земеш на рати попрво би отишол во нептун одколку АМЦ


Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
nemam da zemam na rati , tuku preku one so dogovor i telefon od amc , jas od amc imam zemeno roba tablet za vnuk mi koj odma go rasipa i im go odnesov da mi go popravat i za 2 nedeli mi go popravija i sve si e vo red , jas sum zadovolna , rabotata e prasuvam za telefonive dali vredat ? dali spored perfomansite e se kako sto treba ??? na you tube gledav mi delovaat dobri , sega sakam nekoj od iskustvo da mi kaze :)
 

k3b

Член од
17 декември 2010
Мислења
2.808
Поени од реакции
4.280
Од amc не купувам мастика а не па 15000 денари за телефон во кина по отп шо го прај некој. Не се лажете поарно половен за 15к земиси имаш избор доста за тие пари или додај заштеди уште некој денар земиси нов тел ко шо треба, не се лажете со тие глупости


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
nemam da zemam na rati , tuku preku one so dogovor i telefon od amc , jas od amc imam zemeno roba tablet za vnuk mi koj odma go rasipa i im go odnesov da mi go popravat i za 2 nedeli mi go popravija i sve si e vo red , jas sum zadovolna , rabotata e prasuvam za telefonive dali vredat ? dali spored perfomansite e se kako sto treba ??? na you tube gledav mi delovaat dobri , sega sakam nekoj od iskustvo da mi kaze :)
Мој комшија има земено Leagoo пред неколку месеци и со тек на време почнува да се нервира оти му кочело,сецкало не знам шо,затоа подобро земај од вашиот оператор ЛЏ Л70 или Мајкрософт Лумиа 635 (со виндоус) уште подобро за истите пари .


Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom