eМакедонска Фаланга

Дали сте за создавање Македонска Фаланга?


  • Вкупно гласачи
    82
Член од
6 јануари 2009
Мислења
507
Поени од реакции
70
добро де како сојуз е тоа што ли е? грешка моја партија :D :D сакам да влезам ама за да влезам треба да се кандитирам видов една у русија мацедониа тајмлес
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
59
Поени од реакции
1
добро де како сојуз е тоа што ли е? грешка моја партија :D :D сакам да влезам ама за да влезам треба да се кандитирам видов една у русија мацедониа тајмлес
Па у неа влези треба да имаш 7-ми lvl најмалку за да влезеш у партија сите македонци треба да се у партијата за подобра комуникација:smir::smir:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.013
Поени од реакции
7.614
Може некој убаво да објасно шо како со ова google documents-от? И дали ради тоа е заклучена темата за внесување дневната штета?
 
Член од
3 август 2009
Мислења
271
Поени од реакции
4
Може некој убаво да објасно шо како со ова google documents-от? И дали ради тоа е заклучена темата за внесување дневната штета?
Епа ништо остај таму на таа темата што е Важно мејл за да може да го надгледауваш документот ако сакаш.

Штетата автоматски преку API-то ќе се апдејтира. Види си и колку ти е минималната штета, т.е нормата, треба повеќе од тоа да правиш штета.

Но сепак следи го и рускиот форум за да си информиран каде да се бориш и за кога ќе има акции да знаеш каде и во колку саатот.

А штета не треба повеќе да пријавуваш. Освен ако не се зезне некогаш API-то.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.013
Поени од реакции
7.614
Епа ништо остај таму на таа темата што е Важно мејл за да може да го надгледауваш документот ако сакаш.

Штетата автоматски преку API-то ќе се апдејтира. Види си и колку ти е минималната штета, т.е нормата, треба повеќе од тоа да правиш штета.

Но сепак следи го и рускиот форум за да си информиран каде да се бориш и за кога ќе има акции да знаеш каде и во колку саатот.

А штета не треба повеќе да пријавуваш. Освен ако не се зезне некогаш API-то.
Јас правам по 400 демиџ дифолт а сум во втора единица...мислам дека е таман :)
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
843
Поени од реакции
444
Дали има место да влезам во Македонска Фаланга. Имам 5.4 strenght?
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.041
Поени од реакции
5.732
И јас сакам да се пријавам за во фалангата, strength 10.66, rank Captain. Јеби га, сум заостанал, дечкото што му го дадов акаунтот не го играл баш редовно и како што треба.

Иначе се регистрирав на форумот, видете таму кој е админ нека ми го активира акаунтот.
 
А

Ајсшутер

Гостин
И јас сакам да се пријавам за во фалангата, strength 10.66, rank Captain. Јеби га, сум заостанал, дечкото што му го дадов акаунтот не го играл баш редовно и како што треба.

Иначе се регистрирав на форумот, видете таму кој е админ нека ми го активира акаунтот.
Активиран си на форумот, таму имаш и тема за пријавување во Фалангата.
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
310
Поени од реакции
79
на мапата егејска Македонија ја пише Македонија :)
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
59
Поени од реакции
1
на мапата егејска Македонија ја пише Македонија :)
Тоа е жално зашто поради тоа се прават проблеми и како што знам нешто админите викале на мапата имало 1 македонија како регион нема да се става и друга...ја играв 2-3 месеци па кога дознав дека нема да ја стават македонија се разочарав и најверојатно човекот ми е умрен таму то ест ја сум таму умрен а голдот и парите ги дадов на тој даниелбтмк...:helou:
 

NeSSo

Eminem :)
Член од
13 февруари 2010
Мислења
68
Поени од реакции
1
Ako postoi seuste ova falanga togash downloadirajte go ova logo sho to go napraviv jas :cds:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom