DotA 2

Член од
13 септември 2009
Мислења
79
Поени од реакции
33
Дечки дали е до новите апдејтови или пак до виндовсот 10-тката многу ми кочи и на минималните перформанси, штотуку е форматиран до пред некое време можев да ја играм без никакви проблеми... Перформансите се Intel(r) Core(TM)i3-2350M CPU 2.30GHz 2.30GHz RAM 4,00 GB 64-bit Operation System, x65-based processor,AMD Radeon HD 7400M series.Има ли некаква врска со интернетот со латенцито и пингот. Стар играч сум од гарена, баттле нет, во играчниците лан се играло лан до сабајле со екстра екипа..Дајте малку некое инфо повеќе ако може да се среди сакам да си изиграм некоа партија коа иам слободно време
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.407
Поени од реакции
6.026
Дечки дали е до новите апдејтови или пак до виндовсот 10-тката многу ми кочи и на минималните перформанси, штотуку е форматиран до пред некое време можев да ја играм без никакви проблеми... Перформансите се Intel(r) Core(TM)i3-2350M CPU 2.30GHz 2.30GHz RAM 4,00 GB 64-bit Operation System, x65-based processor,AMD Radeon HD 7400M series.Има ли некаква врска со интернетот со латенцито и пингот. Стар играч сум од гарена, баттле нет, во играчниците лан се играло лан до сабајле со екстра екипа..Дајте малку некое инфо повеќе ако може да се среди сакам да си изиграм некоа партија коа иам слободно време
Odnesi go laptopot na cistenje, i na od drugarov laptopot pagjase fpsoto na 20 radi sho ne mu beshe iscisten kulerot od procesorot.
 
Член од
13 септември 2009
Мислења
79
Поени од реакции
33
Па да би требало со тоа да се реши ќе пробам и ќе видам како ќе работи не е однесен многу одамна :D Последниот пат коа прашував ми рекао ауу дечко вие асус се сложени за отварање и иаме многу работа...Пред се не ми се носи ќе треба ден два ако не и повеќе да стои таму..;(
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.407
Поени од реакции
6.026
Па да би требало со тоа да се реши ќе пробам и ќе видам како ќе работи не е однесен многу одамна :D Последниот пат коа прашував ми рекао ауу дечко вие асус се сложени за отварање и иаме многу работа...Пред се не ми се носи ќе треба ден два ако не и повеќе да стои таму..;(
Neznam od koj grad si ama vo Ohrid za 1 sat ako ne i pobrzo mozat da ti go sredat poso realno 20 min rabota e... a skopje ako ne ti e poznanik so denovi ke te vrtat. Ma da podobro 2-3 dena bez dota nego so 20 fps da igras celo vreme :D.
 
Член од
13 септември 2009
Мислења
79
Поени од реакции
33
Фала на одговорот ајде коа ќе го средам ќе ти пишам ќе ја договориме ќе изиграме некоа партиа :D
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
2.231
Поени од реакции
3.830
Играте уште лоби бе? Дајте да чукниме некое зимава послободни дур сме
 
Член од
30 јануари 2011
Мислења
1.264
Поени од реакции
1.079
Дечки дали е до новите апдејтови или пак до виндовсот 10-тката многу ми кочи и на минималните перформанси, штотуку е форматиран до пред некое време можев да ја играм без никакви проблеми... Перформансите се Intel(r) Core(TM)i3-2350M CPU 2.30GHz 2.30GHz RAM 4,00 GB 64-bit Operation System, x65-based processor,AMD Radeon HD 7400M series.Има ли некаква врска со интернетот со латенцито и пингот. Стар играч сум од гарена, баттле нет, во играчниците лан се играло лан до сабајле со екстра екипа..Дајте малку некое инфо повеќе ако може да се среди сакам да си изиграм некоа партија коа иам слободно време
Windows defender изгаси? Обично до тоа е.
Играте уште лоби бе? Дајте да чукниме некое зимава послободни дур сме
Од пред некој ден
http://i.imgur.com/3qCtDzT.jpg
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Бога ми и мене почна да ме ебава откако ставив W10. Ќе пробам да исклучам windows defender.
 
Член од
17 август 2014
Мислења
3.582
Поени од реакции
5.505
Бога ми и мене почна да ме ебава откако ставив W10. Ќе пробам да исклучам windows defender.
Stanat od spajne go citam komentarov "W10" i si vikam koga izleze be Warcraft 10 ? Pa posle me udre kambanata deka ustvari bilo windows 10 :(
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.702
Поени од реакции
27.646
Новиот број 1 во Европа.


Како играч кому Spectre му е омилен херој, ќе го кажам ова. Impressive. :uzi:
wow колку просечно го игра имајќи в предвид дека го сапортираат бане и лич а понекогаш и зевс со инстант демиџ магии
Zeus, spectre.. уште фурион им фали.
Хероиве на едните, хероите на другиве... o_O
Има сенс за играта ама ништо impressive.
 
Последно уредено:

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.134
Поени од реакции
5.881
wow колку просечно го игра имајќи в предвид дека го сапортираат бане и лич а понекогаш и зевс со инстант демиџ магии
Zeus, spectre.. уште фурион им фали.
Хероиве на едните, хероите на другиве... o_O
Има сенс за играта ама ништо impressive.
Има 65% winrate со 278 одиграни ranked games на 8K MMR. Прилично импресивно ако ме прашуваш мене. Не се стигнува до врвот на Европа ако не си најдобар.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom