DotA генерална дискусија

Член од
27 јануари 2007
Мислења
105
Поени од реакции
0
Shorty напиша:
pa zarazna e malu... ja igraf neprestano 1 god... i mi zdosadi. Sea se vezbam Warcraft 3 TFT malu.. ubaa strategija. Inaku stvarno kazite dota koga sakate da igramo na eurobattle.net . Togas nikoj nemase vo 18:00 koga se dogovorime...
Shorty te predizvikuvam javno na edna partija Warcraft TFT, da vidime so si naucil.:helou:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
hehe Firer koj ti bese nickot na battle.net ? Kazujte u kolku ste slobodni vikendive zosto za mene lesno e. odma mozem da najdem slobodno vreme
 
Член од
8 март 2007
Мислења
1.405
Поени од реакции
20
dota e mnogu najdobra igra.Omilen heroj mi e Sand King,a najveke go mrazam goblin
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
staki напиша:
dota e mnogu najdobra igra.Omilen heroj mi e Sand King,a najveke go mrazam goblin
WTF ?!?!??!?!?!?? :tapp::pos2::pos2:
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
лееее значи од кога немам играно дота, со овај кантеров се заразив и немам фатено од пред неколку месеци, а многу ја играв и бев јак. :)
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
Zeratul напиша:
Ај кажујте како ви се акаунтите на сите на европскиот сервер?

Јас сум Aghanim
Mene DaN-MaN
Koj saka sam na sam.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
kako vi se dopagaat novite recepti vo 6.42
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
21
Добри си се само ме нервира шо нема веке Аегис оф имортал...сеа паѓа од рошан со само 1 реинкарнација :(
 

Стеф:]

стифлер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.938
Поени од реакции
3
ama treba ednas da ja promenat stazata
od 6.14 ne e smeneta
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
Не сум играл дота, господ знае од кога.Почнав со WoW од пред година и нешто и последната верзија што сум ја играл како манијак секој ден со друштво била 5.84 :smir:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Pa da mapata veke e dosadna treba da go promenta izgledot, sega ima i dve skrieni prodavnici neznam dali znajte ednatae delu desno a drugata gore levo.
Site sto sakaat da poigrame malku da se podruzime aj na b net
Nick: Ubica2
 

Judge†Dread

Undercover Brother
Член од
28 март 2007
Мислења
290
Поени од реакции
1
Abe da ve prasam i ja sum iskusen dotash(igram od vremeto koga se igrase 5.84b) ama ne znam so kur e ona so mu paga na sneskoto posle roshan.
toa ko Orb of Frost so izgleda.
Ako nekoj znae neka pise
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Judge†Dread напиша:
Abe da ve prasam i ja sum iskusen dotash(igram od vremeto koga se igrase 5.84b) ama ne znam so kur e ona so mu paga na sneskoto posle roshan.
toa ko Orb of Frost so izgleda.
Ako nekoj znae neka pise
mislim deka vece ne pagja toa, inaku toa sluzese samo taka. Kako daimas frost effect. nisto posebno. Inaku ovaa novava ne sum ja videl. Igram W3 nonstop. Ako saka nekoj dota 2v2 neka me addne u friends: ShortyMKD
Ama nikoj do sea ne ne pobedil 2v2 .... Toa neka vi bide predizvik :P
 
Член од
7 април 2007
Мислења
1
Поени од реакции
0
Мојите најомилени хероји се RikiMaru и Zeus . и не верувам дека има по јаки од тие :Р:Р:Р:Р:Р
 

Kajgana Shop

На врв Bottom