DJ AK47 (човекот со многу јузери)

Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Добар е Тошо бе, џабе го реметите.
Сите овие работи му се намерно пуштени.
Додуша повеќе прилегаат на некој средношколец гик отколку на хаус ди-џеј, ал јебешга.

Туку ме потсети да одам за Кочани ова :)
Лично од Тошо да ја чујам приказната, нормално уз капучино со шлаг.
Сакам да му побараш пасош и да го скенираш. Да видам дали стварно си му другар. И сакам слика од МСН или некој лог.:pos2::pos:
 

fire.strtr

The Prodigy
Член од
28 февруари 2008
Мислења
149
Поени од реакции
0
zdravo drugarcinja. jas prvpat se registriram na forumot a ve citam stalno. od kocani sum i veke ne mozev da izdrzam pa sakam i jas nesto da kazam.
prvo koga ja vido slikata JuveFan odma go poznav toj idese kaj danceto vo internetot celo leto vo kocani lani. i znam deka celo vreme sedese do tose kako sto vie go vikate ak47. i ednas cela vecer sedese do nego u klubo manaus dodeka toj pustase muzika i tose cela vecer go castese. jas sum sveodk i mnogu drugi na toa. pa kako ne ti e sram be JuveFun celo vreme covekot te nagosti te castese dremese so nego vo manaus zasto nemase so koj i sega go napagas coekot. pa prvo tose nikoj nikogas ne napadnal i mnogu mu e gajle sto vie pisuvate za nego. vtoro tose e odlicen dj i koj ne go saka ne mora da go saka. i devojkata od bugarija. vi dosla na forum a vie so nasite makedonski manairi ja izbrkavme. pa zosto e forumot??? da si go kazeme svoeto mislenje. i sekoj ima pravo na svoe mislenje bez razlika na nacionalnosta. mislam sramota e ova. pet luge go pravite forumot. samo vie se slusate i samo vie komentirate. da ima koj za vas da komentira. sram da vi e! tose barem nesto napravil kako taka. i dodeka bese krizata toj ja pretstavuvase MAKEDONIJA pod nseto ime Makedonija ako si videl nekoj flaer od nego pisuva Makedonija na nego a ne FYROM. dodeka vie sedevte doma i se krievte da ne dojdat da ve soberat za u vojska. eh bre mangupi!!! sram da vi e. jas sum malku poveke zurkash od vas sum bil na sekakvi zurki ako sum od kocani. ama gi brkate lugeto od forumot. namesto da gi prifatite i da ne reklamiraat i vo bugarija. grcija bilo kade vie gi navreduvate. pa i tie ke ve navreuvaat imaat pravo. toa e od mene. i ti JuveFun ne sum go videl tose odamna. ama ako go vidam ke mu kazam deka go navreduvas na forumot. so kakvo lice ke go poglednes coekot a so nego celo vreme na kafe odese te castese. i kako ne ti e sram da kazes deka pustal miksani cedea koga tose bil otsekogas protiv toa.
aj caos i veke mi e preku glava od vasite gluposti. najdete si nekoja porazumna tema na razgovor.
Се е јасно. Не пиеме нафта ние батка.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
дј ак47 за карневалот пушташе музика во кафе19 во струмица мислам.. добра журка имаше
 
Член од
7 април 2006
Мислења
381
Поени од реакции
5
коа манга е он бе... а баш мислам дека е леш овај тип, барем според тоа шо можам да го прочитам и видам... уствари типчето е превара хехе, партал невиден
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
Дајте некој доказ зошто дечково не е добар. Јес да има малку незгоден карактер, ама стварно не разбирам зошто толку ремет.
 
Член од
7 април 2006
Мислења
381
Поени од реакции
5
Дајте некој доказ зошто дечково не е добар. Јес да има малку незгоден карактер, ама стварно не разбирам зошто толку ремет.
абе ај не зезај еј, питаш зашо толку ремет! па оди читај на претходните страни имам оставено линкови, таму треба да го најдеш одговоро зашо толку ремет! 35 години е, а понаша се како 15 години да има, или тоа не е доволно?
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
Друже може тоа е така, ама од кај знаете на професионален план, како работи? Затоа реков дека има лош карактер, ама добар е во работата.
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
дајте бе некој материјал од типов да го чуеме па после ке го оцениме дали е добар ДЈ или е само квазимузикопуштач.
а тоа дали бил РПМ или нешто слично ке мора да го видиме , да го опсервираме и потоа да оцениме.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
ima be downalod na web stranata videte so pesni ima
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Факт дека е малце вон-баланс..психички.
 

TheKoksi

[K]oksi
Член од
7 декември 2010
Мислења
139
Поени од реакции
22
Џабе го реметете Тошо џони коа немате врска шо чоек е, ние кочанчани си знаеме.
"http://www.dj-ak47.com/tour-dates.php" ево ви тур гајд со најнов апдејт и за нова година имаш забава ако сакаш да му идеш у РУСИЈА ќе те забавува.. не јадете гомна џабе АК47 е светски познат диџеј има пуштано по Америка, по Австралија.. по цела Европа. Ако е безвеза нема џабе да го викат низ цел свет, не серете само, пуста љубомора ќе ве изеде ПУ. Гадови!
 

PxFxCx

Јужни Фронт
Член од
15 септември 2007
Мислења
452
Поени од реакции
4
Џабе го реметете Тошо џони коа немате врска шо чоек е, ние кочанчани си знаеме.
"http://www.dj-ak47.com/tour-dates.php" ево ви тур гајд со најнов апдејт и за нова година имаш забава ако сакаш да му идеш у РУСИЈА ќе те забавува.. не јадете гомна џабе АК47 е светски познат диџеј има пуштано по Америка, по Австралија.. по цела Европа. Ако е безвеза нема џабе да го викат низ цел свет, не серете само, пуста љубомора ќе ве изеде ПУ. Гадови!
Стани брзо иди да мочаш ! :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom