DennyTeChuva

ShEkicKs

Special K
Член од
4 ноември 2005
Мислења
153
Поени од реакции
2
a некој случајно да не има текстови од песните?
 

IGI

Il Corvo
Член од
12 февруари 2006
Мислења
385
Поени од реакции
4
Него.. Гижо ги има песните негде на нет? Ај ако не некој од вас, што ги имате сите нека ги аплоадира па да ги слушнеме и другите:kajg:


MSV напиша:
А дали некој од вас знае шо значи DennyTeChuva.....????:icon_eek:
Дени Те Чува. Вака по јасно ли ти е? :lud:
 

MSV

Член од
24 март 2005
Мислења
2.423
Поени од реакции
38
ShEkicKs напиша:
a некој случајно да не има текстови од песните?
Колку мааалку ни е потребнооооо......Воуоуууууууу.........:kajg:
 

Mandy

~Carpe florem~
Член од
26 февруари 2006
Мислења
1.578
Поени од реакции
23
Abe ja go iam albumot ama iam i mal limit na netov:(
 

Mesaja

Dot.
Член од
14 јуни 2005
Мислења
5.532
Поени од реакции
16
Шо фанови ќе бефте вие ебате, шо не знаете што значи Дени Те Чува.....:icon_conf
 

neo-geo

The Empire Strikes First!
Член од
17 август 2005
Мислења
500
Поени од реакции
2
Mesaja напиша:
Шо фанови ќе бефте вие ебате, шо не знаете што значи Дени Те Чува.....:icon_conf
се кладиме дека и ти незнаеш? :icon_lol:

се жалопојки албумов, ме разочара малце
па акустика го издадоа албумот пер, на свирка сите песни се плагд :icon_lol:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
neo-geo напиша:
па акустика го издадоа албумот пер, на свирка сите песни се плагд :icon_lol:
па сфатив кога го симнав, овоа офчаров не ми кажал :)
 

MSV

Член од
24 март 2005
Мислења
2.423
Поени од реакции
38
Гижо напиша:
па сфатив кога го симнав, овоа офчаров не ми кажал :)
А шо....
Нешто и фали на акустиката????:pishtoldz
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
и фали доколку звучи ко да пее бритни спирс

не озбилно, баладите се премногу поперски, затоа се разочарав
 

Kajgana Shop

На врв Bottom