creepy music

Член од
20 јули 2014
Мислења
5.218
Поени од реакции
6.695
Песната на која статистички биле извршени најмногу самоубиства.

Имаше еден доста слабо реализиран филм The Kovak Box, таму прв пат разбрав за оваа унгарска суицајд трака, језива е.[DOUBLEPOST=1411405705][/DOUBLEPOST]добро е стаи лајк, ако ти идат депресии од траката, помисли за година дена Warcraft филмот ис каминг, донт до креизи тингс!:ROFLMAO:
 
Последно уредено:
Член од
23 мај 2013
Мислења
1.013
Поени од реакции
1.026
Незнам за вас ама мене ова ме наежува додека гледав Лост многу бев поврзан со Џон Лок :unsure:
 
На врв Bottom