Counter Strike - Quarantine

Дали ке присуствувате на собирот на цс играчите?


  • Вкупно гласачи
    31
Ф

Флеш

Гостин
Поради официјално настапување на полициски саат од 22 саатот,среда тоес утре и че трае до 22 март . Се прогласува враќање на Кајгана Карантин Цс ..... Се објавува тендер за финансиска набавка на нов шугар деди или мама,да ни овозможи простор за пукање куршум у глава или торзо . Ве молам заинтересираните да остават финансиска состојба од задни 6 месеца . Благодарам ..... Доколку Агда се јави пак како шугар мами за спонзор,ќе мора да направиме исклучок .... Мерси .
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.857
Поени од реакции
7.072
Некој можеби ја има Dust4, на нет не се наоѓа ?
Частам пиво ако ја најде некој, хехе :icon_mrgr:
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.857
Поени од реакции
7.072
de_ е мапава или нешто друго?

Ако е де види со ова:
Не е таа.
Мапава е иста како на сликата ама пак ми симна друга стаза, ист резултат од пребарување низ гугл

Прашав на редит, освен реплика сеуште нема ништо
Didn't 3kliksphilips make a video on this? The OC of dust wanted to make a sequel but he didn't think the map was good enough for a sequel so he made it dust 4 or 3. Good luck with your search though!
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Не е таа.
Мапава е иста како на сликата ама пак ми симна друга стаза, ист резултат од пребарување низ гугл

Прашав на редит, освен реплика сеуште нема ништо
Didn't 3kliksphilips make a video on this? The OC of dust wanted to make a sequel but he didn't think the map was good enough for a sequel so he made it dust 4 or 3. Good luck with your search though!
Искрено во живот не сум ја играл оваа што ја бараш, пребарав низ PC немам ваква мапа.

Види ова:
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.857
Поени од реакции
7.072
Заеби не барај, контактирав другар што гејмаше строго cs на времето, рече ќе провере у стара датотека дали ја поседува, па ако има ќе ја пуштам тука, фала у секој случај.

Не си играл лан во интернет кафе ако не ја знаеш :icon_mrgr:
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Заеби не барај, контактирав другар што гејмаше строго cs на времето, рече ќе провере у стара датотека дали ја поседува, па ако има ќе ја пуштам тука, фала у секој случај.

Не си играл лан во интернет кафе ако не ја знаеш :icon_mrgr:
Таму каде што сум играл не ја играле, на натпревари уште помалку :D
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Заеби не барај, контактирав другар што гејмаше строго cs на времето, рече ќе провере у стара датотека дали ја поседува, па ако има ќе ја пуштам тука, фала у секој случај.

Не си играл лан во интернет кафе ако не ја знаеш :icon_mrgr:

Не знам дали во меѓувреме ја најде мапата, ама обиди се на странски сервери да ја најдеш. Оти тие најчесто вртат повеќе мапи во текот на денот. Кога ќе се конектираш на серверот, автоматски ќе ти ја симне мапата. Ѕирни на сервери од Азија и Арапскиве сервери, сигурно ќе ја најдеш.
 

NumberGuy

Supreme Сasual Dating - Legitimate Girls
Член од
23 декември 2009
Мислења
42
Поени од реакции
4
Луѓе се утепав од барање по нетов никако да ја најдам мапата од коцка во Автокоманда. Знае ли некој како се викаше мапата и каде може да ја најдам или споделете ја ако ја имате.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
Луѓе се утепав од барање по нетов никако да ја најдам мапата од коцка во Автокоманда. Знае ли некој како се викаше мапата и каде може да ја најдам или споделете ја ако ја имате.


Моја препорака е да пишеш на групава, би требало некој да ја има во компјутер сочувано.
Човекот кој ја креираше ја затвори играчницата одамна и не можам да те насочам кај него да идеш, а ниту знам како му е фејсбукот.
 

NumberGuy

Supreme Сasual Dating - Legitimate Girls
Член од
23 декември 2009
Мислења
42
Поени од реакции
4

Моја препорака е да пишеш на групава, би требало некој да ја има во компјутер сочувано.
Човекот кој ја креираше ја затвори играчницата одамна и не можам да те насочам кај него да идеш, а ниту знам како му е фејсбукот.
Е фала ти многу.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom