Counter Strike - Quarantine

Дали ке присуствувате на собирот на цс играчите?


  • Вкупно гласачи
    31

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.097
Поени од реакции
9.695
Ф

Флеш

Гостин
Ти па зошто си ми налутен? :icon_lol:
Оти си смотко и не си другар .... Јас никад не сум ти рекол не за тебе,ти на два случаја за мене не ме сакаш велиш .... После се заебаваш ....Бураз,ја не се зезам,јас ебам само некој .... Само јас ....Никој не смее мене ....
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Вчера некој спомна опција за буст на серверот (тој што пиша ако знае, нека објасни како оди целата процедура) преку праќање на смс пораки како наједноставен начин да го одржиме во живот серверот. Не е некоја голема сума на месечно ниво, ама подобро е кога сите што играме ќе придонесеме со по некое евро
Јас спомнав на 2 пати. Тоа агдатреба да види како иде. Нај безболна и фер опција би било. Сите 20тина души по бекој денар да дае
 
Ф

Флеш

Гостин
Јас спомнав на 2 пати. Тоа агдатреба да види како иде. Нај безболна и фер опција би било. Сите 20тина души по бекој денар да дае
12 евра беше вкупниот износ од месец така?! Најмалку 20 души сме секој втор ден ..... По пеефче од чоек ајде заокружување да дае ....
 
B

Beginner

Гостин
Зошто би бустирале заклучен сервер?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.097
Поени од реакции
9.695
Зошто би бустирале заклучен сервер?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Ќе го правиме паблик. А кога ќе одлучиме вака да се збираме, ќе ги кикнеме непожелните и ние ќе играме :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom