Counter-Strike: Global Offensive

Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Македонецот Kyxsan со Heroic моментално играат против OG, првата мапа ја изгубија

Не е нешто битен овој турнир освен што се стига до Spring Finals.
Наредна недела почнува Мејџор а таму се и kyxsan и Cacanito па ќе видиме како ќе се покажат, ма да на квалификациите беа и двајцата солидни.
Хероик треба да стартуваат со победа против кинезите Lynn Vision а очекувам и Cacanito со Апекс да ги добијат Pain Gaming.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Некој друг да не има проблем со играва случајно ми излага нешто Valve Anti Cheat...
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Пробај verify game cache
Све пробано ... све што има на видеата пробано .. и да се избришат cs.exe и signatures па пак да се верификува и не сака .. јебем ли им анти чит и пак има читери ..
 
Член од
9 февруари 2016
Мислења
1.252
Поени од реакции
3.176
Све пробано ... све што има на видеата пробано .. и да се избришат cs.exe и signatures па пак да се верификува и не сака .. јебем ли им анти чит и пак има читери ..
Минатата недела играв против еден со неколку game банови и 1 vac бан. Читот на најако му беше пуштен. Не знам како може да игра ропакот.
 
Член од
12 март 2024
Мислења
400
Поени од реакции
539
Минатата недела играв против еден со неколку game банови и 1 vac бан. Читот на најако му беше пуштен. Не знам како може да игра ропакот.
Valve пуштаа демо да прегледаш од х играчи пред да влезеш во игра и оценуваш дали е читер или не.
Vac ban е бан на акаунт што си ебале мајка во меѓувреме?
Автоматски споено мислење:

Све пробано ... све што има на видеата пробано .. и да се избришат cs.exe и signatures па пак да се верификува и не сака .. јебем ли им анти чит и пак има читери ..
Пушти акаунт на пп да видам vac status
 
Последно уредено:
Член од
9 февруари 2016
Мислења
1.252
Поени од реакции
3.176
Valve пуштаа демо да прегледаш од х играчи пред да влезеш во игра и оценуваш дали е читер или не.
Vac ban е бан на акаунт што си ебале мајка во меѓувреме?
Автоматски споено мислење:


Пушти акаунт на пп да видам vac status
Знам јас што се, туку братот vac баниран си играше лабаво против мене. Во тек на игра го проверив профилот.
Автоматски споено мислење:

1710523744072.png
 
Последно уредено:
Член од
12 март 2024
Мислења
400
Поени од реакции
539
Знам јас што се, туку братот vac баниран си играше лабаво против мене. Во тек на игра го проверив профилот.
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 409806
so dovolen broj reporti avtomatski ke snima demo na valve server i odi na review pred jaki kanterasi a odlucuva tech support za ban na acc znaci VAC ima expiration date. cs2 lupa bratot nema gajle : D
 
Член од
9 февруари 2016
Мислења
1.252
Поени од реакции
3.176
so dovolen broj reporti avtomatski ke snima demo na valve server i odi na review pred jaki kanterasi a odlucuva tech support za ban na acc znaci VAC ima expiration date. cs2 lupa bratot nema gajle : D
Примејд тим беа најверојатно сите со чит, ама овој апла беше не можеш да му се приближиш. Заради вакви и новиот систем, секоја мапа посебен ранк, силвер сум сега :angel:
 
Член од
12 март 2024
Мислења
400
Поени од реакции
539
Примејд тим беа најверојатно сите со чит, ама овој апла беше не можеш да му се приближиш. Заради вакви и новиот систем, секоја мапа посебен ранк, силвер сум сега :angel:
Za csgo ili cs2 zborime? Na csgo 80% od demoata sto gi oznaciv otidoa na ban drugite bea stvarno skill. Imase i apla aim i wh kade VAC ne reagira pa preku demo i tech odi na ban. Za cs2 istiot engine e i najverojatno se funkcionira isto poso valve e valve a Gabe najverojatno uste e debel.

Ako bile lan i ti vlegle dusmanski ondak toa e drug muabet :icon_mrgr:
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Valve пуштаа демо да прегледаш од х играчи пред да влезеш во игра и оценуваш дали е читер или не.
Vac ban е бан на акаунт што си ебале мајка во меѓувреме?
Автоматски споено мислење:


Пушти акаунт на пп да видам vac status
Не бев vac ban... глупоста беше шо играва ја имав на дектоп и ја стартав дирекно од тука и од тогаш беше така... го избришав бин фолдерот и пушив синхронизација повторно се врати истиот фолдер и сега е ок ..
 
Член од
12 март 2024
Мислења
400
Поени од реакции
539
Не бев vac ban... глупоста беше шо играва ја имав на дектоп и ја стартав дирекно од тука и од тогаш беше така... го избришав бин фолдерот и пушив синхронизација повторно се врати истиот фолдер и сега е ок ..
ок не пуштај акаунт дај скриншот од VAC статус:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom