Canon Rebel XT (350D) и 28-90, 75-300 и Macro Rings

Themacedon

ViXa
Член од
16 август 2009
Мислења
154
Поени од реакции
75
Се продава Canon Rebel XT со 28-90 и 75-300 леки, macro ring адаптери, lens hood за истиот, полнач со батерија, 4gb мемориска картичка, и торбица за истите.

Апаратот има околу 25 000 откинувања и е користен за домашна употреба.

Цена: 200евра

Апаратот се продава комплет, а не посебно.


праќам по карго до цела Македонија DSC_0010-2.jpg
 

Attachments

Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom