Bundesliga

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.965
Поени од реакции
25.278
Xabi Alonso will be the next Borussia Mönchengladbach head coach, according to Bild. His Real Sociedad contract expires this summer.

:aplauz:
 
Член од
14 март 2013
Мислења
2.875
Поени од реакции
8.678
Левандовски се повредил, го пропушта Лајпциг во сабота, и можно е и првата со ПСЖ.
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.965
Поени од реакции
25.278
Левандовски се повредил, го пропушта Лајпциг во сабота, и можно е и првата со ПСЖ.
Бидејќи морале да го играат против Андора. Сега и против Англија нема да им игра.
Како што читам, има шанси поголеми да игра против ПСЖ.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Левандовски се повредил, го пропушта Лајпциг во сабота, и можно е и првата со ПСЖ.
и втората нека ја пропушти...нека се одмори човекот....(Неимар нон стоп пропушта натпревари)
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.751
Поени од реакции
8.837
Играчот на @RATM Силва :icon_lol: ..сега веќе со официјално повеќе голови од најталентираниот играч, чудовиштето што екипите сонуваат да го имаат...и тоа во директен дуел против него :D
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Играчот на @RATM Силва :icon_lol: ..сега веќе со официјално повеќе голови од најталентираниот играч, чудовиштето што екипите сонуваат да го имаат...и тоа во директен дуел против него :D
Драго ми е што ти ја продолжуваш дејноста и спотираш и ти што го кажа тоа. Јас денеска за фудбал немам ниту желба, ниту имам кредит да зборувам.
После Порто, евентуално, здравје.
 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.195
Поени од реакции
21.347
Добро ќе им дојт една година без ЛШ пошто некои се мислат ѕвезди во тимот дека се. Пример Ројс.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.627
Поени од реакции
14.403
Кој тренер е сега слободен за ФК Излог?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom