Bron/Broen

Член од
29 март 2013
Мислења
148
Поени од реакции
177
Што мислиш ќе го вратат Мартин како лик во некоја ситуација, не знам дали има смисла неговото враќање, еве исто како што и би немало смисла Броди да е жив во Homeland некако исти ми се ситуацииве, залудно е да го враќат, иако ми е феноменален лик. Некако не би ми била Сага таа што е без него, некој што ќе ѝ кажува што како треба да биде, што не треба да праве, а таа пак ќе го направе тоа. Во врска со нешто што ми остана нејасно е таткото на Лаура, таа што работеше во IT фирмата, не го објаснаа тој лик до крај па имам некој сомнеж дека може да го вратат, ми беше сомнителен уште кога го покажаа, кој знае може само глупави претпоставки ми се ова.


Можеби ќе и биде консултант од затвор. Само така можам да го замислам во серијата повторно. Инаку се друго би ми било без врска. А на таткото на таа Лаура не се ни сеќавам. Поима немам кој беше тој лик. Тебе сега ти е тазе, ама ја пред 2 недели ја изгледав последната епизода и стварно не ми текнува кој е тој.:confused:
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
531
Поени од реакции
318
Decki koja da ja gledam ja najdov svedskata ,gledam vtora sezona veke ja teraat
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Decki koja da ja gledam ja najdov svedskata ,gledam vtora sezona veke ja teraat
Данско-шведска е, втора сезона скоро заврши таму. Трета е најавена тек за крајот на 2014 или евентуално наредната. Американската е тиње, во никој случај не ја гледај.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Ја заборавивме. TVShowtime вели за 2 дена почнува трета сезона.
А сум ја немал на episodecalendar...
P.S. Како бе неам постирано во темава? Скришно сум ја гледал...
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Мех, сеа пишува за 19 дена.
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.122
Поени од реакции
8.911
Денес почнува 3та сезона од Брон, веројатно утре или можеби во вторник ќе ја има во ХД снимка од Норвешка ТВ мислам дека тие беа најдобри
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Ај некој од вас двајца нека ми пуште торент линк, некако не сака овој од kick ass.
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.122
Поени од реакции
8.911
Како и во претходните сезони, супер развој има приказната. Одличен е и новиот партнер на Сага
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Ме бендиса ептен крајот на третава сезона, сеа знаеме дека во 4-та ќе се насочат на истрагата на девојчињата на Хенрик. Сага тотално е скршена сезонава, Ханс, родителите, па сега и што ја обвинуваат :(
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.122
Поени од реакции
8.911
Супер излезе трета сезона, мислам дека одлично и го погодија партнерот на Сага.

Сега да се надеваме дека ќе ја изработат сезона 4 до 2020та :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom